App Store Google Play

У Дніпрі триває тренінг з психологічної підтримки учасників бойових дій

25.11.2018 08:00
У Дніпрі триває тренінг з психологічної підтримки учасників бойових дій

Протягом 24 та 25 листопада у рамках всеукраїнський проект "Служба підтримки ветеранів" у Дніпрі проходить конференція-тренінг з психологічної підтримки ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих, передає Дніпроград. 

Під час тренінгу психологи з Дніпра мали змогу навчитися методам та практичній роботі з ветеранами війни. Досвідчені тренери, які практично від початку війни надають психологічну підтримку учасникам бойових дій, ознайомлюють місцевих фахівців з напрацьованими за кілька років програмами реабілітації та соціалізації воїнів. З представниками ветеранської громади Дніпра, в свою чергу, працювали члени громадської організації «Спілки ветеранів війни з Росією». 

"Організований захід за ініціативи Міністерства соціальної політики України та Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО.Протягом двох днів тренери, які спеціалізуються на роботі із людьми, які бачили і відчули на собі війну, поділяться професійними навичками із дніпровськими психологами. Для більш якісного навчання ми також запросили до участі і військовослужбовців. Йде обмін думками, жвава дискусія та обговорення", - розповів координатор «Спілки ветеранів війни з Росією» Олександр Войтко.

Організатори заходу наголошують, що тема психологічної підтримки військових та їх родин в Україні досить актуальна.

"Ця проблема виливається у залученні ветеранів війни до злочинних груп, асоціалізації, навіть самогубств. Тому важливо по-перше, збільшити кількість галузевих психологів. По-друге, провести роботу із військовими, аби вони не цуралися підтрими фахівців", - зазначив Олександр Войтко.

Загалом часть у конференції-тренінгу беруть близько 50 психологів та учасників бойових дій. Учасники працюють у декількох групах по 10 осіб.

Всеукраїнський проект «Служба підтримки ветеранів», окрім Дніпра, пройшла у Чернігові. Також на черзі Запоріжжя, а завершиться підсумковим заходом у Києві в середині грудня.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...