App Store Google Play

Дніпровські чиновники не хочуть виконувати вимоги АМКУ щодо тендеру на будівництво стадіону пляжних видів спорту

25.11.2018 17:00
Дніпровські чиновники не хочуть виконувати вимоги АМКУ щодо тендеру на будівництво стадіону пляжних видів спорту

Спроби провести тендер на завершення багатостраждального будівництва стадіону пляжних видів спорту на Набережній Заводській в Дніпрі знову і знову зазнають невдачі, повідомляє Дніпроград.

Так, 10 жовтня були оголошені чергові торги на нове будівництво стадіону пляжних видів спорту на базі комунального підприємства "Молодіжне творче об'єднання" Дніпровської міської ради. На аукціон подалося три компанії, які виявили бажання добудувати зазначений стадіон. У "фінал" вийшли два підприємства - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЮЖСПЕЦХІММАШ" та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БК КИЇВ-М-БУД". Остання компанія запропонувала за свої роботи майже на 2,5 мільйони гривень менше, ніж конкурент. Втім, тендерний комітет відхилив більш вигідну пропозицію та оголосив переможцем "ЮЖСПЕЦХІММАШ".

У свою чергу, "БК КИЇВ-М-БУД" звернувся із скаргою до Антимонопольного комітету. АМКУ розглянуло звернення і винесло рішення, згідно якого наполегливо рекомендує замовнику визнати переможцем "БК КИЇВ-М-БУД".

"1) Прийняти скаргу до розгляду.

2) Зобов’язати замовника скасувати своє рішення про відхилення пропозиції ТОВ «БК КИЇВ-М-БУД» зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій № 01/11.UA-2018-10-10-002359-c від 01.11.2018 року та всі наступні рішення, включаючи повідомлення про намір укласти договір з переможцем ТОВ НАУКОВО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "Южспецхіммаш".

3) Зобов’язати тендерний комітет Департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради: відхилити пропозицію учасника ТОВ НВП «ЮЖСПЕЦХІММАШ»; скасувати рішення про намір укласти договір з ТОВ НВП «ЮЖСПЕЦХІММАШ»", - йдеться в рішенні АМКУ.

На сайті Prozorro зазначено, що замовник прийняв до розгляду зауваження комітету.

Втім, як виявилося згодом, визнавати "БК КИЇВ-М-БУД" переможцем ніхто не збирається, адже на початку листопада "з нуля" було оголошено аналогічний тендер. Відповідно, та компанія, яка має бути визнана переможцем, тепер знову має пройти всю процедуру і конкурувати за зазначене замовлення.

Таким чином, міськрада чомусь проігнорувала прохання АМКУ і знову відтягнула строки будівництва стадіону пляжний видів спорту в Дніпрі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...