App Store Google Play

Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

25.11.2018 19:00
Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

Сьогодні, 25 листопада, в рамках міжнародної кампанії “16 днів боротьби проти насильства над жінками” у Дніпрі влаштували акцію, спрямовану на подолання гендерного насильства. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

На Європейській площі її учасники провели симуляційну гру, аби довести: усі охочі можуть отримати необхідні навички, щоб у відповідних ситуаціях, знати, як захистити себе самим.

"Ми всі маємо брати відповідальність за власне життя у свої руки і намагатися отримати ті знання, які допоможуть вижити в екстремальних ситуаціях, а також відповідно допомогти в цьому іншим", - зазначила організаторка заходу, керівниця громадської організації "Гендерний клуб Дніпро" Анна Мягких.

На заході посеред центра міста змоделювали сутичку між футбольними фанатами команд-суперників: відтворили масову бійку, під час якої викорисали шашки, ножі та завдали шкоди звичайним перехожим.

"Ми знаємо, що в подібних ситуаціях страждають і самі фанати, і, на жаль, ті люди, які просто опиняються поруч. Через таку знайому ситуацію ми показали, як треба діяти у відповідному випадку, як зупинити нападаючого та як його знешкодити", - додала Анна Мягких.

Також показували алгоритм дій при наданні допомоги потерпілим під час бійки.

"Найчастіше у сутичках, бійках з використанням ножів, помирають люди від поранень артерій, адже потерпілий втрачає кров дуже швидко. Тому чим скоріше людини нададуть допомогу, тим більше шансів вижити вона отримає. Однак хоча час і йде на секунди, варто пам'ятати про власну безпеку. Як ми сьогодні показали, людина, яка допомагала потрепілому, спочатку дочекалась, коли сутичка віддалиться, потім одян на руки перчатки і лише після цього наблизився до потерпілого і надавав допомогу", - прокоментувала парамедик Анна Белякова.

Використовували при допомозі на симуляційній грі лише підручні засоби, аби максимально достовірно відтворити ситуацію, яка може статися у реальному житті.

Нагадаємо, у рамках Всесвітньої акції проти гендерного насильства, дніпрян проінформують про шляхи вирішення цієї проблеми. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі з домашнім насиллям боротиметься окремий поліцейський підрозділ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...