App Store Google Play

Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

25.11.2018 19:00
Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

Сьогодні, 25 листопада, в рамках міжнародної кампанії “16 днів боротьби проти насильства над жінками” у Дніпрі влаштували акцію, спрямовану на подолання гендерного насильства. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

На Європейській площі її учасники провели симуляційну гру, аби довести: усі охочі можуть отримати необхідні навички, щоб у відповідних ситуаціях, знати, як захистити себе самим.

"Ми всі маємо брати відповідальність за власне життя у свої руки і намагатися отримати ті знання, які допоможуть вижити в екстремальних ситуаціях, а також відповідно допомогти в цьому іншим", - зазначила організаторка заходу, керівниця громадської організації "Гендерний клуб Дніпро" Анна Мягких.

На заході посеред центра міста змоделювали сутичку між футбольними фанатами команд-суперників: відтворили масову бійку, під час якої викорисали шашки, ножі та завдали шкоди звичайним перехожим.

"Ми знаємо, що в подібних ситуаціях страждають і самі фанати, і, на жаль, ті люди, які просто опиняються поруч. Через таку знайому ситуацію ми показали, як треба діяти у відповідному випадку, як зупинити нападаючого та як його знешкодити", - додала Анна Мягких.

Також показували алгоритм дій при наданні допомоги потерпілим під час бійки.

"Найчастіше у сутичках, бійках з використанням ножів, помирають люди від поранень артерій, адже потерпілий втрачає кров дуже швидко. Тому чим скоріше людини нададуть допомогу, тим більше шансів вижити вона отримає. Однак хоча час і йде на секунди, варто пам'ятати про власну безпеку. Як ми сьогодні показали, людина, яка допомагала потрепілому, спочатку дочекалась, коли сутичка віддалиться, потім одян на руки перчатки і лише після цього наблизився до потерпілого і надавав допомогу", - прокоментувала парамедик Анна Белякова.

Використовували при допомозі на симуляційній грі лише підручні засоби, аби максимально достовірно відтворити ситуацію, яка може статися у реальному житті.

Нагадаємо, у рамках Всесвітньої акції проти гендерного насильства, дніпрян проінформують про шляхи вирішення цієї проблеми. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі з домашнім насиллям боротиметься окремий поліцейський підрозділ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...