App Store Google Play

Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

25.11.2018 19:00
Бійка на Європейській площі та звуки пострілів: що відбулося насправді

Сьогодні, 25 листопада, в рамках міжнародної кампанії “16 днів боротьби проти насильства над жінками” у Дніпрі влаштували акцію, спрямовану на подолання гендерного насильства. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

На Європейській площі її учасники провели симуляційну гру, аби довести: усі охочі можуть отримати необхідні навички, щоб у відповідних ситуаціях, знати, як захистити себе самим.

"Ми всі маємо брати відповідальність за власне життя у свої руки і намагатися отримати ті знання, які допоможуть вижити в екстремальних ситуаціях, а також відповідно допомогти в цьому іншим", - зазначила організаторка заходу, керівниця громадської організації "Гендерний клуб Дніпро" Анна Мягких.

На заході посеред центра міста змоделювали сутичку між футбольними фанатами команд-суперників: відтворили масову бійку, під час якої викорисали шашки, ножі та завдали шкоди звичайним перехожим.

"Ми знаємо, що в подібних ситуаціях страждають і самі фанати, і, на жаль, ті люди, які просто опиняються поруч. Через таку знайому ситуацію ми показали, як треба діяти у відповідному випадку, як зупинити нападаючого та як його знешкодити", - додала Анна Мягких.

Також показували алгоритм дій при наданні допомоги потерпілим під час бійки.

"Найчастіше у сутичках, бійках з використанням ножів, помирають люди від поранень артерій, адже потерпілий втрачає кров дуже швидко. Тому чим скоріше людини нададуть допомогу, тим більше шансів вижити вона отримає. Однак хоча час і йде на секунди, варто пам'ятати про власну безпеку. Як ми сьогодні показали, людина, яка допомагала потрепілому, спочатку дочекалась, коли сутичка віддалиться, потім одян на руки перчатки і лише після цього наблизився до потерпілого і надавав допомогу", - прокоментувала парамедик Анна Белякова.

Використовували при допомозі на симуляційній грі лише підручні засоби, аби максимально достовірно відтворити ситуацію, яка може статися у реальному житті.

Нагадаємо, у рамках Всесвітньої акції проти гендерного насильства, дніпрян проінформують про шляхи вирішення цієї проблеми. 

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі з домашнім насиллям боротиметься окремий поліцейський підрозділ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...