App Store Google Play

Владика Симеон зустрівся з представниками громадськості Дніпра

24.11.2018 09:00
Владика Симеон зустрівся з представниками громадськості Дніпра

Вчора, 23 листопада, в Дніпровській єпархії Української православної церкви Київського патріархату відбулася зустріч місцевого духовенства та преставників активної громадськості Дніпра. Про це з місця події повідомляє кореспондент Днірпограда.

Головною темою зустрічі став процес надання Томосу українській церкві та питання, які супроводжують його. Зокрема, Владика Симеон запевнив громаду, що наразі все відбувається згідно процедури, і тому українці не мають робити зайвих кроків, які б могли зірвати історичну подію.

«Ми всі маємо зберігати спокій, бути єдиними та розумними, а також знати, що Єдина Українська Церква з Божою допомогою обов’язково з’явиться», - зазначив Симеон.

Окрім цього, представники українського духовенства зауважили, що громаду міста та області можуть провокувати різноманітними методами. Відповідно, активісти не мають реагувати на провокації і сприяти розпалюванню ворожнечі на релігійному грунті.

Разом із цим, Владика Симеон зазначив, що в рядах церков, які поки що підпорядковані Москві, знаходяться багато чесних людей, яких безсумнівно готові прийняти до лав нової церкви. Робота над цим вже триває і Дніпровській єпархії впевнені, що коли прийде час, священники, які на разі служать в московській церкві, зроблять правильний вибір.

Своє слово під час зустрічі сказав і один із головних місцевих меценатів української церкви Олександр Петровський. Він зауважив, що розбудова Української Церкви лежить на плечах усіх небайдужих громадян.

«Розбудова церкви залежить від усіх нас. Кожен мінімальний внесок у загальну справу рано чи пізно призведе до великих результатів. Ми рано чи пізно підемо, а наші справи залишаться», - зауважив він.

У єпархії впевнені, що такі зустрічі мають стати регулярними в Дніпрі та призвести до взаєморозуміння між Церквою та громадськістю.

 

 

 

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...