App Store Google Play

Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

23.11.2018 15:00
Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

Ще два ЦНАПи Січеславщини тепер видають біометричні паспорти у формі ID-картки та для виїзду за кордон – у Кривому Розі й Новоолександрівській ОТГ. Загалом такі послуги можна отримати вже у 14 Центрах області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

«Адмінпослуги – нової якості. Вони доступні й максимально наближені до людей. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів. У 14-ти з них можна оформити біометричні паспорти», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Сьогодні «біометрику» оформлюють у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу,  Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської, Слобожанської та Новоолександрівської ОТГ.

У Центрах працюють робочі станції, у складі яких комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Видача закордонного паспорту не залежить від місця прописки. Паспорт у вигляді ІD-картки вперше видається у 14 років і за місцем проживання.

Аналогічні адмінпослуги невдовзі стануть доступними у ЦНАПах Зеленодольської й Межівської об’єднаних громад та в Центрі при Дніпровській РДА.

Наразі Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

У регіоні 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році ЦНАПи Січеславщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...