App Store Google Play

Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

23.11.2018 15:00
Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

Ще два ЦНАПи Січеславщини тепер видають біометричні паспорти у формі ID-картки та для виїзду за кордон – у Кривому Розі й Новоолександрівській ОТГ. Загалом такі послуги можна отримати вже у 14 Центрах області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

«Адмінпослуги – нової якості. Вони доступні й максимально наближені до людей. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів. У 14-ти з них можна оформити біометричні паспорти», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Сьогодні «біометрику» оформлюють у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу,  Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської, Слобожанської та Новоолександрівської ОТГ.

У Центрах працюють робочі станції, у складі яких комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Видача закордонного паспорту не залежить від місця прописки. Паспорт у вигляді ІD-картки вперше видається у 14 років і за місцем проживання.

Аналогічні адмінпослуги невдовзі стануть доступними у ЦНАПах Зеленодольської й Межівської об’єднаних громад та в Центрі при Дніпровській РДА.

Наразі Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

У регіоні 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році ЦНАПи Січеславщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...