App Store Google Play

Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

23.11.2018 15:00
Вже в 14 ЦНАПах Січеславщини можна отримати біометричні паспорти

Ще два ЦНАПи Січеславщини тепер видають біометричні паспорти у формі ID-картки та для виїзду за кордон – у Кривому Розі й Новоолександрівській ОТГ. Загалом такі послуги можна отримати вже у 14 Центрах області. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.  

«Адмінпослуги – нової якості. Вони доступні й максимально наближені до людей. На цьому наголошує Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині працюють понад півсотні ЦНАПів. У 14-ти з них можна оформити біометричні паспорти», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. 

Сьогодні «біометрику» оформлюють у ЦНАПах Дніпра, Кривого Рогу,  Кам’янського, Нікополя, села Олександропіль Солонянського району, а також Апостолівської, Слобожанської та Новоолександрівської ОТГ.

У Центрах працюють робочі станції, у складі яких комп’ютери, принтер, фотокамера, сканер відбитків пальців, планшет для електронного підпису.

Видача закордонного паспорту не залежить від місця прописки. Паспорт у вигляді ІD-картки вперше видається у 14 років і за місцем проживання.

Аналогічні адмінпослуги невдовзі стануть доступними у ЦНАПах Зеленодольської й Межівської об’єднаних громад та в Центрі при Дніпровській РДА.

Наразі Січеславщина лідирує за кількістю ЦНАПів, які видають біометричні паспорти.

У регіоні 57 ЦНАПів та їхніх філій – це найбільше в Україні.

Раніше повідомлялося, що у 2018 році ЦНАПи Січеславщини надали майже 600 тис адмінпослуг та 570 тис консультацій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...