App Store Google Play

Попри обіцянки, ремонт Центрального мосту триватиме мінімум до весни наступного року

23.11.2018 08:30
Попри обіцянки, ремонт Центрального мосту триватиме мінімум до весни наступного року

Багатостраждальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі не завершиться в цьому році і триватиме мінімум до весни 2019 року. Про це сьогодні, 22 листопада, під час виїзної пре-конференції повідомив міський голова Борис Філатов, передає Дніпроград.

Як зазначив городничий, головна переправа міста перейшла в руки підрядника в жахливому стані і через це робітники зіткнулися з масштабними проблемами. У зв’язку з цим, до кінця цього року здати об’єкт в повному обсязі підрядник вже не встигне, тож доведеться продовжувати роботу з першим теплом в наступному році.

“Всі мешканці міста можуть пересвідчитися, що на відміну від попереднього періоду робота триває цілодобово. Працює дві вахти у важких умовах на морозі. Тим не менш, вони все роблять якісно і вкладаються в терміни”, - розповів Філатов.

Як пообіцяв міський голова, відкрити другу сторону мосту мають напредодні нового року. На час поки будуть морози, роботи на Центральному мосту вести не будуть.

До кінця грудня підрядник має встановити відбійники та поручні. Окрім цього, в планах будівельників провести роботи з нижньою частиною опор. Для цього буде задіяно спеціальні судна.

Нагадаємо, що раніше було зафіксовано як Центральний міст розбирають на брухт.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до 31 грудя 2019 року.

Окрім цього, на даний момент ведуться слідчі дії проти попереднього підрядника стосовно незаконної розтрати бюджету, виділеного на ремонтні роботи Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...