App Store Google Play

Попри обіцянки, ремонт Центрального мосту триватиме мінімум до весни наступного року

23.11.2018 08:30
Попри обіцянки, ремонт Центрального мосту триватиме мінімум до весни наступного року

Багатостраждальний ремонт Центрального мосту в Дніпрі не завершиться в цьому році і триватиме мінімум до весни 2019 року. Про це сьогодні, 22 листопада, під час виїзної пре-конференції повідомив міський голова Борис Філатов, передає Дніпроград.

Як зазначив городничий, головна переправа міста перейшла в руки підрядника в жахливому стані і через це робітники зіткнулися з масштабними проблемами. У зв’язку з цим, до кінця цього року здати об’єкт в повному обсязі підрядник вже не встигне, тож доведеться продовжувати роботу з першим теплом в наступному році.

“Всі мешканці міста можуть пересвідчитися, що на відміну від попереднього періоду робота триває цілодобово. Працює дві вахти у важких умовах на морозі. Тим не менш, вони все роблять якісно і вкладаються в терміни”, - розповів Філатов.

Як пообіцяв міський голова, відкрити другу сторону мосту мають напредодні нового року. На час поки будуть морози, роботи на Центральному мосту вести не будуть.

До кінця грудня підрядник має встановити відбійники та поручні. Окрім цього, в планах будівельників провести роботи з нижньою частиною опор. Для цього буде задіяно спеціальні судна.

Нагадаємо, що раніше було зафіксовано як Центральний міст розбирають на брухт.

Варто зазначити, що у 2017 році у міськраді оцінювали ремонт у 150 мільйонів, а згодом підрядникам "накинули" зверху ще більше 70 мільйонів гривень. Заступник міського голови Михайло Лисенко спочатку обіцяв завершити ремонт до 2018 року і спростовував чутки про здорожчання проекту, а тепер  згідно тендеру роботи на 314 млн грн мають завершити вже до 31 грудя 2019 року.

Окрім цього, на даний момент ведуться слідчі дії проти попереднього підрядника стосовно незаконної розтрати бюджету, виділеного на ремонтні роботи Центрального мосту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...