App Store Google Play

На Дніпропетровщині від грипу вакцинували майже 5 тис людей із груп ризику

23.11.2018 10:40
На Дніпропетровщині від грипу вакцинували майже 5 тис людей із груп ризику

Триває сезон щеплення від грипу. Вакцинація – найкращий спосіб захиститися від його ускладнень. В області – понад 28 тис людей із різних груп ризику, яким рекомендовано вакцинуватися. Це хворі на хронічні недуги, вагітні, працівники начальних закладів та сфери обслуговування, медики. З початку нинішнього сезону вже пройшли щеплення майже 5 тис таких людей. Про це розповіли в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Найефективніший спосіб уберегтися від ускладнень грипу – вакцинація. Фахівці радять пройти профілактичне щеплення всім мешканцям. Та у першу чергу – тим, хто належить до груп ризику. В області вже вакцинувалися майже 5 тис таких людей», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

У групі ризику – вагітні, а також ті, хто страждає на серцево-судинні та легеневі захворювання, діабет, ожиріння. Саме у них найімовірніші ускладнення від грипу, підкреслюють лікарі.

Ті, хто контактує з великою кількістю людей, належать до професійної групи ризику. Це медики, викладачі, вихователі дитсадків, працівники сфери обслуговування, водії громадського транспорту.

«Щеплення для людей із груп ризику нині не обов’язкове. Але фахівці рекомендують це зробити. Ті, хто бажають вакцинуватися, мають звернутися до центру первинної меддопомоги. Приміром, у населених пунктах Криворізького району та Вільногірську щеплення пройшли вже всі, хто належить до груп ризику», – додали в департаменті.

Вакцинуватися від грипу можуть всі бажаючі. Як правильно провести щеплення, підкаже сімейний лікар. Зробити це можна у будь-якому віці, починаючи з 6 місяців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...