App Store Google Play

На Дніпропетровщині передчасно агітують за кандидатів у президенти, а у Черкаській ОТГ саботують вибори - ОПОРА

23.11.2018 13:30
На Дніпропетровщині передчасно агітують за кандидатів у президенти, а у Черкаській ОТГ саботують вибори - ОПОРА

Місцеві вибори у Черкаській об’єднаній територіальній громаді саботуються, а деякі кандидати передчасно агітують до майбутніх президентський виборів - такі результати громадського спостереження виборчого процесу Громадянською мережею “ОПОРА”.

За словами комунікатора Громадянської мережі “ОПОРА” у Дніпропетровській області Юлії Лисенко, нині Черкаська ОТГ - єдина громада, у якій не створили територіальну виборчу комісію. Тут процес виборів досі не запущений. 

“До 28 листопада мають бути зареєстровані кандидати в депутати та на голову об’єднаної територіальної громади. Проте зараз вони не можуть цього зробити, адже комісія не створена, а термін спливає вже за тиждень. Вчора також мало відбутися засідання районної виборчої комісії. Але цього не сталося, тому що недостатньо кворуму. Тобто ми виходимо на той процес, коли активно саботуються вибори”, - зазначила Юлія Лисенко. 

Районна виборча комісія повідомила: 12 листопада вони звернулись до Центральної виборчої комісії за роз’ясненнями, як діяти в подібній ситуації. Утім спостерігачі “ОПОРИ”, які там працюють, зазначають, що відповідного звернення не надходило. 

Зазначимо, щодо призначення цих виборів у Черкаській ОТГ вже відбулося два судових процесу. 

Також спостерігачі повідомили про передчасну агітацію у Дніпропетровській області до майбутніх президентських виборів. Передчасну активність фіксують зокрема у Юлії Тимошенко.

“Під час поїздок до Дніпропетровської області Юлії Тимошенко ми відмічали певні “сірі” технології, коли з’являлися зовнішні агітаційні матеріали. У Павлограді нам повідомили: нею розповсюджувались листівки, що за відвідування мітингу будуть видаватися кошти - це вже “чорні” технології”, - прокоментував координатор громадського спостереження Громадянської мережі “ОПОРА” у Дніпропетровській області Вадим Головченко. 

Не менше двох разів регіон відвідав депутат Радикальної партії Олег Ляшко.  

“Деякі кандидати використовують як майданчик для агітації якісь свята, наприклад, День вчителя. У ряді подібних заходів взяв участь Олег Ляшко і дарував подарунки”, - зазначив Вадим Головченко.

Крім того, передчасну агітацію у Дніпропетровській області помітили в Олега Тягнибока, Романа Безсмертного, Інни Богословської, Сергія Тарути.

Раніше повідомлялося, що громадська організація Дмитра Яроша "ДІЯ" створює нову політичну платформу.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...