App Store Google Play

16 днів проти гендерного насильства: Дніпро долучиться до Всесвітньої акції

23.11.2018 16:20
16 днів проти гендерного насильства: Дніпро долучиться до Всесвітньої акції

У неділю, 25 листопада, у Дніпрі стартує Всесвітня акція «16 днів проти гендерного насильства». Протягом цього часу жителів міста закликають до активних дій проти насильства, а також проінформують про шляхи вирішення цієї проблеми. Про це повідомляє кореспондент зі слів організаторів заходів.

Начальник відділу зі зв'язків з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Павло Карманов зазначив, що в рамках акції проводитимуться роз’яснювальні бесіди в навчальних закладах. Всі, хто став світком або жертвою гендерного насилля, мають звернутися до поліції, а також отримати психологічну допомогу.

«Домашнє насилля – це лише частина гендерно-обумовлених знущань. Для того, щоб охопити всі види гендерного насильства стартує школа СамоБезпеки. Також ми працюємо з воєнними, які розробляють курс з тактиками виживання в екстремальних ситуаціях. Курси розробляються для людей будь-якого віку, статусу та статі», - пояснила керівниця ГО «Гендерний клуб Дніпро» Анна Мягких.

Організатори наголосили, що школа розрахована на відповідальних людей, які прагнуть взяти питання власної безпеки у свої руки. Групи будуть набиратися як на безкоштовних умовах, так і за оплату, залежно від матеріального становища учасників.

Всі бажаючі стати учасниками школи СамоБезпеки, мають звертатися до ГО «Гендерний клуб Дніпро». Зареєструватися можна за посиланням. Загалом відбудеться 12 занять із самбо та 12 занять із тактики, які проходитимуть щочетверга з 16:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між університетом внутрішніх справ, поліцією та громадськими організаціями. Відтепер дніпрянкам надаватимуть комплексну юридичну, психологічну і фізичну допомога у боротьбі з насиллям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...