App Store Google Play

16 днів проти гендерного насильства: Дніпро долучиться до Всесвітньої акції

23.11.2018 16:20
16 днів проти гендерного насильства: Дніпро долучиться до Всесвітньої акції

У неділю, 25 листопада, у Дніпрі стартує Всесвітня акція «16 днів проти гендерного насильства». Протягом цього часу жителів міста закликають до активних дій проти насильства, а також проінформують про шляхи вирішення цієї проблеми. Про це повідомляє кореспондент зі слів організаторів заходів.

Начальник відділу зі зв'язків з громадськістю патрульної поліції Дніпропетровської області Павло Карманов зазначив, що в рамках акції проводитимуться роз’яснювальні бесіди в навчальних закладах. Всі, хто став світком або жертвою гендерного насилля, мають звернутися до поліції, а також отримати психологічну допомогу.

«Домашнє насилля – це лише частина гендерно-обумовлених знущань. Для того, щоб охопити всі види гендерного насильства стартує школа СамоБезпеки. Також ми працюємо з воєнними, які розробляють курс з тактиками виживання в екстремальних ситуаціях. Курси розробляються для людей будь-якого віку, статусу та статі», - пояснила керівниця ГО «Гендерний клуб Дніпро» Анна Мягких.

Організатори наголосили, що школа розрахована на відповідальних людей, які прагнуть взяти питання власної безпеки у свої руки. Групи будуть набиратися як на безкоштовних умовах, так і за оплату, залежно від матеріального становища учасників.

Всі бажаючі стати учасниками школи СамоБезпеки, мають звертатися до ГО «Гендерний клуб Дніпро». Зареєструватися можна за посиланням. Загалом відбудеться 12 занять із самбо та 12 занять із тактики, які проходитимуть щочетверга з 16:00 до 18:00.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відбулося урочисте підписання меморандуму про співпрацю між університетом внутрішніх справ, поліцією та громадськими організаціями. Відтепер дніпрянкам надаватимуть комплексну юридичну, психологічну і фізичну допомога у боротьбі з насиллям.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...