App Store Google Play

Юні техніки з Жовтих Вод втілюють власні ІТ-мрії в сучасній школі робототехніки

22.11.2018 11:40
Юні техніки з Жовтих Вод втілюють власні ІТ-мрії в сучасній школі робототехніки

Захоплені палаючі очі дітлахів, зосереджених на програмуванні роботів, – буденність нової школи робототехніки у Жовтих Водах. Загалом таких сучасних осередків дитячої технічної творчості в області сім. Їх облаштувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Майбутнє – за високими технологіями. На важливості цієї передової галузі наголошує Президент України Петро Порошенко. Нинішні школярі – майбутні інженери та програмісти – можуть вже сьогодні спробувати себе в омріяній сфері. Для айтішників-початківців у різних куточках Дніпропетровщини в 2018-му створили сім шкіл робототехніки. Там школярі можуть самі спроектувати робота, зібрати та запрограмувати його», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

..буденність нової школи робототехніки

Школу робототехніки в Жовтих Водах Дніпропетровська облдержадміністрація облаштувала на базі центру дитячої та юнацької творчості.

«Раніше у дітлахів нашого міста не було можливості самотужки спаяти робота. Нам пощастило, що Жовті Води потрапили до цього проекту. Дуже вдячні облдержадміністрації, що подарувала дітям можливість втілити власні мрії у сфері високих технологій», – сказала працівник відділу освіти міської ради Жовтих Вод Олена Степанян. 

Сучасні меблі, обладнання, освітлення, стильний інтер’єр. У школі є і 3D-різак, і паяльні станції, і потужні ноути, і безліч різних деталей та комплектуючих. Все – щоб створити робота і «навчити» його рухатися. 

..обладнання,..

«Це величезні можливості для тих, хто цікавиться електронікою. Діти у захваті! Воліють якомога швидше робота «запустити». Але спочатку їм необхідно отримати базові знання», – поділився керівник гуртка робототехніки Олександр Синяков.

У школі – 30 учнів. Вже готуються до перших змагань – «перегонів роботів». Наразі діти вчаться керувати пристроєм – розробляють кермо майбутнього робота. Згодом перейдуть до програмування.

«У майбутньому мрію стати програмістом. Хочу навчитися писати різні програми для роботів, що допомагатимуть людям швидше робити якісь справи. Раніше навіть не уявляв, що в нашому місті з’явиться така школа робототехніки, де можна цьому навчитися», – розповів учень Євген Ковальчук.

Деталі майбутнього робота можна вирізати на спеціальному пристрої –..

Діти самі можуть вигадати робота, уявити, який вигляд той матиме, спроектувати його і вирізати деталі на спеціальному пристрої – 3D-різаку. Матеріал – будь-який, за винятком металу. Підійде фанера, пластик, шкіра, папір. Зробити «начинку» – також не проблема. У поміч – паяльні станції та безліч різних деталей.

«Мені дуже цікаво. Думаю, отримані знання та навички стануть у нагоді в майбутньому, коли дома треба буде полагодити якийсь прибор, щось припаяти», – поділився учень Данил Булгаков.

Загалом Дніпропетровська ОДА створила 7 шкіл робототехніки – у Дніпрі, Жовтих Водах, Кам’янському, Нікополі, Покрові, Павлограді, Першотравенську.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...