App Store Google Play

В дніпровському супермаркеті страждає канарка

22.11.2018 08:00
В дніпровському супермаркеті страждає канарка

У Дніпрі у торгівельній залі магазину Le Silpo мешкає канарка, умови утримання якої не відповідають нормам. Із такою заявою учора, 21 листопада, під час прес-конференції в ІА "Інформатор" виступила зоозахисниця Наталія Кримська, передає Дніпроград.

За птахом активістка спостерігає з минулого року.

“Тоді він здавався більш активним і навіть співав. У цьому році я ще жодного разу його співу не чула, як і не бачила, щоб він проявляв активність, властиву птахам”, - зазначила Наталія Кримська.

Крім того, дівчина звернула увагу на затяжний період линяння, який тривав не один місяць, а умови утримання канарки не відповідають нормам. 

“Спершу я зробила зауваження. Запитала у персоналу магазина, чому у птаха немає вітамінів, гравія та піску? На що мені не надто приязно відповіли, мовляв, канарка вже стара і їй нічого не потрібно", - розповіла Наталя. 

Адміністраторка, яка вийшла до занепокоєної клієнтки, вислухала рекомендації і пообіцяла виправити ситуацію. Однак і за два тижні нічого не змінилось. 

Зоозахисниця вирішила допомогти і сама купила додатковий пісок для птахів і годівницю, куди можна додати гравій. Також вона залишила письмові рекомендації по догляду за канаркою і свої контакти, аби отримати зворотній зв’язок. Утім, реакції від адміністрації знову не дочекалась. 

За словами орнітолога Вероніки Конькової, у Дніпрі існують міські правила утримання тварин, за якими вони не можуть знаходитись у місцях громадського харчування, продуктових магазинах і загалом будь-яких закладах, які не займаються продажем зоотоварів. Адже птахи потенційно можуть бути переносником небезпечних для людей захворювань. Для самого ж птаха таке існування є тортурами. 

“Його клітка не відповідає стандартам утримання птахів - вона кругла, маленька, у ній канарка не може активно рухатись, порушується просторове сприйняття. А за відсутності природного освітлення з’являється ще й порушення світлового дня. У результаті -  затяжне линяння, проблеми зі здоров’ям та активністю. Також корм, який був у годівниці, недостатньо якісний для канарки. Немає фруктів та овочів, відсутня купалка, постійний стрес від покупців. У комплексі це можна назвати жорстоким поводженням із тваринами”, - прокоментувала Вероніка Конькова.

В адміністрації магазину зазначають: птах має власного ветеринара, однак вони готові прибрати його з торговельної зали. 

Раніше повідомлялось, що дніпровські зоозахисники занепокоєні станом озера та птахів у парку Глоби.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...