App Store Google Play

У Дніпрі створили перший регіональний центр кібербезпеки СБУ

22.11.2018 19:00
У Дніпрі створили перший регіональний центр кібербезпеки СБУ

У Дніпрі презентували перший регіональний центр забезпечення кібербезпеки, основними завданнями якого є реагування на кіберінциденти та кібератаки на державні електронні інформаційні ресурси та об’єкти інфраструктури міста та області. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт СБУ.

Як зазначається, Дніпропетровська область є одним з найбільш індустріально розвинених регіонів України, який налічує чимало об’єктів критичної інфраструктури, де функціонують інформаційно-телекомунікаційні системи та автоматизовані системи управління технологічними процесами.

Крім того, наразі Центральний Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки СБУ фіксує збільшення як кількості кібератак, так і їх масштабності, що потребує відповідного реагування та дослідження. Також російські спецслужби все частіше використовують кібератаки як складові заходів деструктивного інформаційно-психологічного пливу та загострення суспільно-політичної обстановки в Україні.

Тож саме у Дніпрі створено перший регіональний центр забезпечення кібербезпеки, який функціонуватиме на базі Управління СБУ у Дніпропетровській області. Для цього використовуватиметься платформа MISP-UA, що забезпечить обмін технологічною інформацією про реалізовані та потенційні кіберзагрози в режимі реального часу.

«У межах «гібридної війни» проти України російські спецслужби використовують нашу державу як полігон для випробовування своєї кіберзброї та її ефективності проти сучасних методів кіберзахисту» – зазначив заступник Голови СБ України Олег Фролов.

Створення регіонального центру є наступним кроком у розбудові національної системи кібербезпеки України у рамках другого етапу Угоди «Про реалізацію Трастового фонду Україна-НАТО з питань кібербезпеки».

Раніше повідомлялося, що для розбудови ефективної системи кібербезпеки України СБУ підписала з мерією Дніпра Меморандум. Перший крок у забезпеченні кібербезпеки органів місцевого самоврядування пов'язаний з загрозами з боку спецслужб РФ.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...