App Store Google Play

Принциповий Філатов "злив" обіцянку аеропорту в Дніпрі і вже нахвалює Солоне

22.11.2018 19:30
Принциповий Філатов "злив" обіцянку аеропорту в Дніпрі і вже нахвалює Солоне

Міський голова Дніпра Борис Філатов більше не наголошує на реконструкції летовища в смт. Авіаторсому поблизу обласного центру, а згоден розглядати варіанти смт Солоне та смт.  Кам'янка - аби держава дала на це гроші. Про це стало відомо під час брифінгу 22 листопада у міській раді, повідомляє Дніпроград.

«У кожного варіанта є свої плюси та недоліки, однак у смт. Солоному кращі метеорологічні умови, пасажиропотік складається не лише з дніпрян, але й з мешканців інших міст, а наголовніше там є можливість побудувати злітну смугу в 2 тисячі 800 метрів, що дасть можливість приймати повітряні судна вищого класу. Якщо ми говоримо про будівництво нової смуги у Дніпрі, то в кращому випадку вона займатиме 2 кілометра 590 метрів», - сказав Філатов.

Таким чином "принциповий та послідовний" міський голова Дніпра фактично відмовився від числених обіцянок реконстроювати аеропорт в Дніпрі, про що він нібито домовився з Президентом і навіть залучив потенційного інвестора в особі олігарха Ярославського. Міська рада навіть влаштувала кампанію збору підписів «за аеропорт» з підлеглих мерії, а також решти бюджетників -  працівників комунальних підприємств та закладів.

Різкий розворот в питанні аеропорту настав після зустрічі Бориса Філатова з президентом України Петром Порошенком, де президент недвозначно дав зрозуміти: питання державним коштом буде вирішуватися в інтересах громадян, а не окремо взятого міського голови. Про це можна зробити висновок, переглянувши відеотрансляцію зустрічі.

«Крім Києва, крім Львова, я хочу наголосити, що я твердо зацікавлений, щоб у цей перелік увійшов Дніпро. За моїм проханням до проекту бюджету включено окрему програму щодо будівництва сучасного міжнародного аеропорту у Дніпровській області. За три роки після зведення нового летовища пасажиропотік може збільшитися на близько 3,5 млн людей. Це також надасть можливість здійснювати перельоти з Дніпра, Кривого рогу та Запоріжжя до понад десятка аеропортів країн Європи», - заявив на зустрічі Петро Порошенко.

Як зазначається, Верховна Рада України має ухвалити державний бюджет на наступний рік. Петро Порошенко наголосив, що якщо народні депутати проголосують, то на будівництво аеропорту виділять всю затребувану суму. Крім того, президент готовий переконати уряд виділити додаткові кошти з ДФРР, якщо виникне необхідність.

Раніше повідомлялося, що з'явився перший проект регіонального аеропорту, який планують розмістити в смт Солоне. За проектом, будівництво сучасного аеропорту має замінити реконструкцію Дніпровського аеропорту. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...