App Store Google Play

Громадська організація Дмитра Яроша "ДІЯ" створює нову політичну платформу

22.11.2018 09:00
Громадська організація Дмитра Яроша "ДІЯ" створює нову політичну платформу

Громадська організація "Державницька ініціатива Яроша" створює нову політичну платформу. Відповідну заяву її учасники розмістили на своєму офіційному сайті, передає Дніпроград.

“Ми, бійці-добровольці, волонтери та  громадські активісти, ті, хтох за покликом серця та доброї волі виконують свій громадянський обов’язок, сьогодні, перед можливістю реваншу проросійських сил, загрозою втрати державності України у стані  розпорошення і нівеляції патріотичних державницьких сил, усвідомлюємо потребу суспільства в новій політичній силі, що дасть надію на майбутнє”, - зазначили на сторінці.

Рішення про створення нової політичної платформи ініціювали  та одноголосно підтримали на зібранні координаторів усіх осередків «ДІЯ» 19 листопада у Києві. 

В організації наголосили: Дмитро Ярош не висуватиме своєї кандидатури на пост Президента. Утім, на сьогодні жодної іншої кандидатури учасники руху не підтримують. 

“Ми розглядали для себе можливість підтримки Дмитра Яроша як кандидата в Президенти України. Однак,  він прийняв рішення зосередити свої зусилля на збройній боротьбі проти російської агресії, як командувач Української добровольчої армії. Тому сьогодні ми не підтримуємо жодної іншої кандидатури. Рішення про підтримку чи не підтримку буде прийняте після офіційної реєстрації кандидатів”, - додали у заяві.

Нова  політична платформа є відкритою для всіх державницьких сил. Її учасники закликають усіх патріотів до єднання.

Раніше повідомлялося, що командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош звернувся до патріотично налаштованих громадян із закликом виступити на виборах об’єднаною силою.

Теги: Ярош, ДІЯ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...