App Store Google Play

Цьогоріч ДніпроОДА оновила три дороги в Межівському районі

21.11.2018 18:20
Цьогоріч ДніпроОДА оновила три дороги в Межівському районі

Ще три дороги Межівського району – з якісним покриттям. Вулиці капітально відремонтувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Гарантія на роботи – 5 років. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«Відбудовуємо та розвиваємо інфраструктуру на Дніпропетровщині. У містах, містечках та селах повинні бути якісні та комфортні умови для проживання. На цьому наголошує і Президент України Петро Порошенко. Особливу увагу приділяємо дорогам – капітально ремонтуємо автошляхи, котрі були занедбані десятиліттями», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Дніпропетровська облдержадміністрація 2018-го відремонтувала три дороги у Межівському районі

Капремонт – і в Межівському районі. 2018-го нове покриття уклали на трьох дорогах. Якісний асфальт та розмітка вже і на вулиці 40 років Перемоги та на Учительській в Межовій.

«Раніше грязюка була і страшні ями, а зараз – рівненька дорога», – сказала мешканка вулиці 40 років Перемоги Ганна Сидоренко.  

«Через відсутність дороги дітям було ніде пройтися, постійно набивали носи. Тепер на велосипедах катаються із задоволенням», – радіє місцева жителька Віра Мелешко. 

 Гарантія на роботи – 5 років

Оновили і вулицю Гоголя в селі Райполе.

«Приємно рівною дорогою їхати!», – зазначив водій Олександр.  

Гарантія на роботи – 5 років. Роботи – обласним коштом. 

 Капремонт – обласним коштом

«Це одні з найбільш значимих вулиць для громади. Там проживає багато молодих сімей та пенсіонерів. Вдячні за таку плідну підтримку облдержадміністрації», – підкреслив голова Межівської об’єднаної громади Володимир Зражевський.  

У 2018-му на Дніпропетровщині оновили 130 комунальних доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...