App Store Google Play

Цьогоріч ДніпроОДА оновила три дороги в Межівському районі

21.11.2018 18:20
Цьогоріч ДніпроОДА оновила три дороги в Межівському районі

Ще три дороги Межівського району – з якісним покриттям. Вулиці капітально відремонтувала Дніпропетровська облдержадміністрація. Гарантія на роботи – 5 років. Про це повідомив очільник регіону Валентин Резніченко. 

«Відбудовуємо та розвиваємо інфраструктуру на Дніпропетровщині. У містах, містечках та селах повинні бути якісні та комфортні умови для проживання. На цьому наголошує і Президент України Петро Порошенко. Особливу увагу приділяємо дорогам – капітально ремонтуємо автошляхи, котрі були занедбані десятиліттями», – розповів голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

Дніпропетровська облдержадміністрація 2018-го відремонтувала три дороги у Межівському районі

Капремонт – і в Межівському районі. 2018-го нове покриття уклали на трьох дорогах. Якісний асфальт та розмітка вже і на вулиці 40 років Перемоги та на Учительській в Межовій.

«Раніше грязюка була і страшні ями, а зараз – рівненька дорога», – сказала мешканка вулиці 40 років Перемоги Ганна Сидоренко.  

«Через відсутність дороги дітям було ніде пройтися, постійно набивали носи. Тепер на велосипедах катаються із задоволенням», – радіє місцева жителька Віра Мелешко. 

 Гарантія на роботи – 5 років

Оновили і вулицю Гоголя в селі Райполе.

«Приємно рівною дорогою їхати!», – зазначив водій Олександр.  

Гарантія на роботи – 5 років. Роботи – обласним коштом. 

 Капремонт – обласним коштом

«Це одні з найбільш значимих вулиць для громади. Там проживає багато молодих сімей та пенсіонерів. Вдячні за таку плідну підтримку облдержадміністрації», – підкреслив голова Межівської об’єднаної громади Володимир Зражевський.  

У 2018-му на Дніпропетровщині оновили 130 комунальних доріг.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...