App Store Google Play

Справедливого фінансування ОСББ та ЖБК у Дніпрі не буде?

21.11.2018 16:40
Справедливого фінансування ОСББ та ЖБК у Дніпрі не буде?

Сьогодні, 21 листопада, під час пленарного засідання депутати розглянули електронну петицію щодо збільшення фінансування "Програми сприяння діяльності ОСББ, ЖБК та ОК у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016 – 2020 роки" у 2019 році до 120 млн. грн. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

В проекті міського бюджету 2019 року передбачено на реалізацію Програми для ремонтів близько 1350 будинків ОСББ/ЖБК/ОК, які складають понад 20% від всієї багатоквартирної забудови міста - лише 15 млн. грн. Тому представники територіальної громади створили петицію, де попросили передбачити у міському бюджеті 2019 року на реалізацію Програми 120 млн. грн. Електронне звернення за лічені дні набрало 1047 необхідних голосів.

«Пропонується певний компромісний варіант. У разі освоєння понад 60% коштів, закладених на виконання «Програми сприяння діяльності об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних кооперативів та обслуговуючих кооперативів у багатоквартирних будинках міста Дніпра на 2016 – 2020 роки», за перше півріччя 2019 року, комісія з питань бюджету й департамент економіки та фінансів розглянуть можливість виділення додаткових коштів на друге півріччя 2019 року...», – зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Тобто формально міська рада підтримала домовласників, але поставила умову, що кошти на підтримку ОСББ будуть збільшені у разі, якщо за підсумками першого півріччя 2019 року буде освоєно не менш ніж 60% від суми, яку нададуть.

"За підсумком поки залишається ті ж 15 мільйонів, а там - "ми подивимося". Цього року теж "подивилися" - і не збільшили, а вдвічі зменшили фінансування. При тому, що окремі представники відділу Департаменту місцевого самоврядування нічого за півроку не зробили для перерозподілу неосвоєних коштів серед ОСББ / ЖБК з меншим, ніж 30% співфінансування", - прокоментував голова правління Асоціації взаємодії ОСББ і ЖБК «Наш дім» Павло Хобот.

Зазначимо, через зарегульованість програми, бюрократичні процеси та інші обставини на сьогодні - за місяць до кінця року - освоєно лише 50% коштів. А міська рада ставить умови, аби до 1 липня було освоєно 60% фінансів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...