App Store Google Play

Провалена декомунізація: як голосували депутати за перейменування Дніпропетровської області

21.11.2018 14:20
Провалена декомунізація: як голосували депутати за перейменування Дніпропетровської області

Вчора, 21 листопада, народні депутати провалили голосування законопроекту № 8329 "Про внесення змін до статті 133 Конституції України (щодо перейменування Дніпропетровської області)". Законопроект чотири рази виносився на голосування. Під час останнього голосування проект набрав 207 голосів "за" з 226 необхідних, передає Дніпроград.

У голосуванні взяли участь 18 народних депутатів України з Дніпра та Дніпропетровської області, решта депутатів від Дніпропетровщини прогуляли голосування. Зокрема, від "Народного фронту" Денис Дзензерський – не голосував; Юрій Береза – відсутній; Олег Кришин - за. 

Від фракції Радикальної партії Олега Ляшка: Віктор Галасюк – за; Сергій Рибалка – за. Група "Партія "Відродження": Андрій Шипко - за. Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина": Юлія Тимошенко - відсутня. Позафракційні: Віталій Купрій – відсутній; Дмитро Ярош – відсутній; Яків Безбах – проти; Віктор Кривенко – за; Андрій Денисенко – за; Валентин Дідич – за; Олександр Дубінін - за. 

Представники "Опозиційного блоку" - усі проти. І якщо позиція опозиціонерів нікого не здивувала, адже народні обранці від "Опоблоку" давно заявляють про свою антиукраїнську позицію, то дії партії "Блоку Петра Порошенка" викликала обурення серед присутніх. Зокрема, Вадим Нестеренко - відсутній; Костянтин Усов – за; Тетяна Ричкова – відсутня; Іван Куліченко – відсутній; Максим Курячий – не голосував; Андрій Павелко - відсутній. Поіменне голосування усіх народних депутатів можна проглянути за посиланням.

Зазначимо, що майже вся фракція перед голосуванням просто вийшла із сесійної зали. Присутні депутати намагалися тиснути на представників БПП, проте ані скандування "Віра, мова, армія", ані звернення спікера парламенту Андрія Парубія повернутися до зали, не допомагали.

"Голосування по перейменуванню області зірвано антиукраїнськими силами руками БПП. Це ганьба для сили, яка проголосила гасла «Віра! Мова! Армія!». Ще ганебнішим це є в дні пам‘яті жертв Голодомору. Але славу Січі не втоптати в бруд, не втопити в забутті. Ми не зупинимося, не здамося. Ми відкидаємо всі гнилі антиукраїнські компроміси. Область-форпост, яка зупинила Путіна, повинна носити назву Січеславської!", - зазначив народний депутат Андрій Денисенко, автор проекту закону щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську.

Активісти, які були присутні у залі засідань зазначили, що нардеп Курячий, який до речі поставив підпис під проектом закону, підмовив колег не голосувати.

"Курячий - людина, яка зраджує принципи та власні підписи. Провалив декомунізацію. Судячи з усього, він вважає, червоних окупантів своїми, які мають і далі лишатись. На передодні роковин Голодомору він не голосував ні за Кропивницьку область, ні за Січеславську. Вважаю, такі люди не варті того, аби бути не те, що народними депутатами, а громадянами України", - зазначив представник коаліції громадських організацій "Громадська підтримка СічеславськаТАК" Владислав Мельничук.

Також нагадаємо, що партія "Блок Петра Порошенка" офіційно заявляла про підтримку проекту закону та перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Проте у підсумку голосування провалили.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...