App Store Google Play

Облрада розподілила останні фінанси цього року

21.11.2018 19:20
Облрада розподілила останні фінанси цього року

Вчора, 20 листопада, Дніпропетровська обласна рада провела бюджетну комісію аби вирішити, куди витратити останні фінанси цього року. Депутати проголосували за фінансування медичної та освітньої галузі, нові будівництва, збільшення заробітної плати та завершення реконструкцій основних інфраструктурних об’єктів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу обласної ради.

За рахунок державної субвенції 128,5 млн грн спрямували на медицину. 59 млн грн - на оплату праці з нарахуваннями працівникам медичної галузі , а також на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабети.

За рахунок економії коштів 22,4 млн грн виділили у тому числі на заробітну плату з нарахуваннями медпрацівникам, в тому числі швидкої невідкладної допомоги; КЗ „Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечнікова” для забезпечення початку роботи центру інноваційної хірургії – 1 149 200 грн; КЗ „Дніпропетровський спеціалізований клінічний медичний центр матері та дитини ім. проф. М. Ф. Руднєва” на придбання медичної інформаційної системи, лабораторного обладнання для хірургічного корпусу, медичного обладнання – 1 033 200 грн.

2,2 млн грн спрямували на збільшення оплати праці співробітників технікумів. Ще 2 млн грн - на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

1 ,2 млн грн спрямовано на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт. Окрім цього кошти обласного бюджету спрямували і на виплату грошової компенсації для отримання житла родинам загиблих учасників бойових дій та для ВПО.

4 млн грн на реконструкцію системи теплопостачання та котельні з переводом на альтернативне паливо КЗ „Верхівцевський психоневрологічний інтернат” на суму 2 870 000 грн; оплату природного газу, придбання електричних водонагрівачів, паливно- мастильних матеріалів, м’якого інвентарю, канцтоварів для психоневрологічних інтернатів – 822 600 грн; придбання будівельних матеріалів, обладнання та оргтехніки для дитячих будинків-інтернатів та інформаційно-консультативного центру на суму 241 500 грн.

Віддати 2,5 млн грн вирішили на капітальний ремонт з утеплення фасаду КЗ “Навчально- реабілітаційний центр “Горлиця”; капітальний ремонт I поверху навчального корпусу КЗ “Верхньодніпровський навчально-реабілітаційний центр”; капітальний ремонт мережі гарячого водопостачання спального корпусу КЗ “Навчально-реабілітаційний центр № 6”; виготовлення проектної документації на капітальний ремонт частини огорожі та благоустрій прилеглої до будівлі басейну території КЗ “Загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 3”.

Крім того, 1,5 млн грн виділено Дніпропетровському вищому училищу фізичної культури. У сфері культури також є важливі розподілення. Більше 1 млн грн спрямували на : поточний ремонт фасаду КЗК “Дніпропетровський академічний український музично- драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка”, поточний ремонт покрівлі та отримання акустичного паспорту КП “Дніпропетровська філармонія імені Когана”, заробітну плату з нарахуваннями працівникам КП “Дніпропетровський будинок органної та камерної музики”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...