App Store Google Play

"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

21.11.2018 15:40
"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

Активіст Кирило Дороленко додав до матеріалів справи щодо "мовного патруля" у Дніпрі інформацію про зустріч із ряженими "мовниками" під Верховною Радою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дороленка у Facebook.

20 листопада представника громадської організації "Стоп нелегал", який у Дніпрі виконував роль "мовного патруля", було помічено під Верховною Радою та згодом передано правоохоронцям.  

"Правоохоронці мають долучити цей документ до вже відкритого кримінального провадження щодо цих ницих провокаторів. 
Разом зі мною аналогічне звернення передала і дівчина, на яку нещодавно скоїли напад «мовні патрульні» в районі вулиці Калинової в Дніпрі. Таким чином, правоохоронці потроху поповнюють доказову і я впевнений, що незабаром перші «патрульні» особисто відповідатимуть перед законом, дивлячись на світ через грати СІЗО. А силовики вийдуть на очевидних замовників", - розповів Дороленко.

Нагадаємо, що раніше поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

Сьогодні один із учасників «мовного патруля» також був затриманий під стінами Верховної Ради України за хуліганські дії.

Таким чином правоохоронцями зафіксовано вже декілька фактів порушення законодавства зазначеними провокаторами.

Варто також зазначити, що Міністерство інформаційної політики надіслало запит адміністрації Facebook завдяки якому було заблоковано сторінки, з яких запускали мовні провокації. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Мабуть це банальні, очевидні слова, але... Сьогодні на Краснопільському кладовищі вже вдруге за тиждень провожали в останню путь воїна, який пав на російсько-українській війні. Цього разу наш сві...
Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...