App Store Google Play

"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

21.11.2018 15:40
"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

Активіст Кирило Дороленко додав до матеріалів справи щодо "мовного патруля" у Дніпрі інформацію про зустріч із ряженими "мовниками" під Верховною Радою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дороленка у Facebook.

20 листопада представника громадської організації "Стоп нелегал", який у Дніпрі виконував роль "мовного патруля", було помічено під Верховною Радою та згодом передано правоохоронцям.  

"Правоохоронці мають долучити цей документ до вже відкритого кримінального провадження щодо цих ницих провокаторів. 
Разом зі мною аналогічне звернення передала і дівчина, на яку нещодавно скоїли напад «мовні патрульні» в районі вулиці Калинової в Дніпрі. Таким чином, правоохоронці потроху поповнюють доказову і я впевнений, що незабаром перші «патрульні» особисто відповідатимуть перед законом, дивлячись на світ через грати СІЗО. А силовики вийдуть на очевидних замовників", - розповів Дороленко.

Нагадаємо, що раніше поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

Сьогодні один із учасників «мовного патруля» також був затриманий під стінами Верховної Ради України за хуліганські дії.

Таким чином правоохоронцями зафіксовано вже декілька фактів порушення законодавства зазначеними провокаторами.

Варто також зазначити, що Міністерство інформаційної політики надіслало запит адміністрації Facebook завдяки якому було заблоковано сторінки, з яких запускали мовні провокації. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...