App Store Google Play

"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

21.11.2018 15:40
"Мовні патрульні" особисто відповідатимуть перед законом, - Кирило Дороленко

Активіст Кирило Дороленко додав до матеріалів справи щодо "мовного патруля" у Дніпрі інформацію про зустріч із ряженими "мовниками" під Верховною Радою. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Дороленка у Facebook.

20 листопада представника громадської організації "Стоп нелегал", який у Дніпрі виконував роль "мовного патруля", було помічено під Верховною Радою та згодом передано правоохоронцям.  

"Правоохоронці мають долучити цей документ до вже відкритого кримінального провадження щодо цих ницих провокаторів. 
Разом зі мною аналогічне звернення передала і дівчина, на яку нещодавно скоїли напад «мовні патрульні» в районі вулиці Калинової в Дніпрі. Таким чином, правоохоронці потроху поповнюють доказову і я впевнений, що незабаром перші «патрульні» особисто відповідатимуть перед законом, дивлячись на світ через грати СІЗО. А силовики вийдуть на очевидних замовників", - розповів Дороленко.

Нагадаємо, що раніше поліція вже відкривала одне кримінальне провадження за фактом діяльності «мовних патрулів». Також «патрульні» спровокували бійку з дівчиною, яка також написала заяву в одне із відділень поліції Дніпра.

Сьогодні один із учасників «мовного патруля» також був затриманий під стінами Верховної Ради України за хуліганські дії.

Таким чином правоохоронцями зафіксовано вже декілька фактів порушення законодавства зазначеними провокаторами.

Варто також зазначити, що Міністерство інформаційної політики надіслало запит адміністрації Facebook завдяки якому було заблоковано сторінки, з яких запускали мовні провокації. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...