App Store Google Play

Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

21.11.2018 18:40
Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

Агата, Аріела, Вергінія, Гектор та Цезар – у 2018 році жителі Дніпра та області обирали для своїх дітей ексклюзивні міфологічні та історичні імена. Про це розповіла головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ в області Катерина Дацько, передає кореспондент Дніпрограда.

Зі слів фахівця, з початку 2018 року в Дніпропетровській області народилося 21498 немовлят, у порівняні з 2017 роком кількість новонароджених зменшилась на 1807.

«Найбільш популярними іменами у 2018 році для хлопчиків стали: Андрій, Артем, Денис, Марк, Назар, Тимофій, Ярослав. Обираючи імена для дівчат, найчастіше використовували: Анастасія, Кіра, Поліна, Софія, і Уляна», - зазначила Катерина Дацько.

В свою чергу, серед дитячих імен зустрічаються досить незвичні. Так, деяких дівчаток назвали: Агатою, Аріелою, Вергінією, Версавією, Забавою, Принцеслю та Піамою. Для хлопчиків підбирали такі імена, як: Гектор, Гіем, Солнцемір, Солнцезар і Цезар».

«Також послугою по зміні імені та прізвища з початку року в Дніпропетровській області скористалися 1082 жителя», - додала Катерина Дацько.

Нагадаємо, що минулого року серед жіночих імен були популярні: Алана, Анабель, Айсу, Аріель, Віргінія, Евніка, Лікель, Паустіна. В свою чергу хлопчиків називали: Амір, Арісталь, Аскольд, Демір, Елай, Яросвєт, Оскар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...