App Store Google Play

Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

21.11.2018 18:40
Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

Агата, Аріела, Вергінія, Гектор та Цезар – у 2018 році жителі Дніпра та області обирали для своїх дітей ексклюзивні міфологічні та історичні імена. Про це розповіла головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ в області Катерина Дацько, передає кореспондент Дніпрограда.

Зі слів фахівця, з початку 2018 року в Дніпропетровській області народилося 21498 немовлят, у порівняні з 2017 роком кількість новонароджених зменшилась на 1807.

«Найбільш популярними іменами у 2018 році для хлопчиків стали: Андрій, Артем, Денис, Марк, Назар, Тимофій, Ярослав. Обираючи імена для дівчат, найчастіше використовували: Анастасія, Кіра, Поліна, Софія, і Уляна», - зазначила Катерина Дацько.

В свою чергу, серед дитячих імен зустрічаються досить незвичні. Так, деяких дівчаток назвали: Агатою, Аріелою, Вергінією, Версавією, Забавою, Принцеслю та Піамою. Для хлопчиків підбирали такі імена, як: Гектор, Гіем, Солнцемір, Солнцезар і Цезар».

«Також послугою по зміні імені та прізвища з початку року в Дніпропетровській області скористалися 1082 жителя», - додала Катерина Дацько.

Нагадаємо, що минулого року серед жіночих імен були популярні: Алана, Анабель, Айсу, Аріель, Віргінія, Евніка, Лікель, Паустіна. В свою чергу хлопчиків називали: Амір, Арісталь, Аскольд, Демір, Елай, Яросвєт, Оскар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...