App Store Google Play

Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

21.11.2018 18:40
Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

Агата, Аріела, Вергінія, Гектор та Цезар – у 2018 році жителі Дніпра та області обирали для своїх дітей ексклюзивні міфологічні та історичні імена. Про це розповіла головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ в області Катерина Дацько, передає кореспондент Дніпрограда.

Зі слів фахівця, з початку 2018 року в Дніпропетровській області народилося 21498 немовлят, у порівняні з 2017 роком кількість новонароджених зменшилась на 1807.

«Найбільш популярними іменами у 2018 році для хлопчиків стали: Андрій, Артем, Денис, Марк, Назар, Тимофій, Ярослав. Обираючи імена для дівчат, найчастіше використовували: Анастасія, Кіра, Поліна, Софія, і Уляна», - зазначила Катерина Дацько.

В свою чергу, серед дитячих імен зустрічаються досить незвичні. Так, деяких дівчаток назвали: Агатою, Аріелою, Вергінією, Версавією, Забавою, Принцеслю та Піамою. Для хлопчиків підбирали такі імена, як: Гектор, Гіем, Солнцемір, Солнцезар і Цезар».

«Також послугою по зміні імені та прізвища з початку року в Дніпропетровській області скористалися 1082 жителя», - додала Катерина Дацько.

Нагадаємо, що минулого року серед жіночих імен були популярні: Алана, Анабель, Айсу, Аріель, Віргінія, Евніка, Лікель, Паустіна. В свою чергу хлопчиків називали: Амір, Арісталь, Аскольд, Демір, Елай, Яросвєт, Оскар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...