App Store Google Play

Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

21.11.2018 18:40
Агата та Цезар: які імена цьогоріч обирали для дітей жителі Дніпра та області

Агата, Аріела, Вергінія, Гектор та Цезар – у 2018 році жителі Дніпра та області обирали для своїх дітей ексклюзивні міфологічні та історичні імена. Про це розповіла головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану Управління державної реєстрації ГТУЮ в області Катерина Дацько, передає кореспондент Дніпрограда.

Зі слів фахівця, з початку 2018 року в Дніпропетровській області народилося 21498 немовлят, у порівняні з 2017 роком кількість новонароджених зменшилась на 1807.

«Найбільш популярними іменами у 2018 році для хлопчиків стали: Андрій, Артем, Денис, Марк, Назар, Тимофій, Ярослав. Обираючи імена для дівчат, найчастіше використовували: Анастасія, Кіра, Поліна, Софія, і Уляна», - зазначила Катерина Дацько.

В свою чергу, серед дитячих імен зустрічаються досить незвичні. Так, деяких дівчаток назвали: Агатою, Аріелою, Вергінією, Версавією, Забавою, Принцеслю та Піамою. Для хлопчиків підбирали такі імена, як: Гектор, Гіем, Солнцемір, Солнцезар і Цезар».

«Також послугою по зміні імені та прізвища з початку року в Дніпропетровській області скористалися 1082 жителя», - додала Катерина Дацько.

Нагадаємо, що минулого року серед жіночих імен були популярні: Алана, Анабель, Айсу, Аріель, Віргінія, Евніка, Лікель, Паустіна. В свою чергу хлопчиків називали: Амір, Арісталь, Аскольд, Демір, Елай, Яросвєт, Оскар.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...
В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...