App Store Google Play

З ініціативи Президента з держбюджету виділять 200 млн грн на будівництво аеропорту на Дніпропетровщині

20.11.2018 11:00
З ініціативи Президента з держбюджету виділять 200 млн грн на будівництво аеропорту на Дніпропетровщині

На будівництво нового аеропорту на Дніпропетровщині у наступному році з держбюджету виділять 200 мільйонів гривень. Про це повідомляє Дніпроград зі слів народного депутата України, голови бюджетного комітету Верховної ради Андрія Павелка.

Президент України Петро Порошенко назвав будівництво аеропорту в Дніпропетровській області пріоритетним завданням бюджету України на 2019 рік.

«Окремим рядком в держбюджеті за ініціативою Президента передбачені 200 млн грн. На останній нараді з Кабміном була поставлена задача від Петра Порошенка про те, що в Дніпрі повинен бути сучасний аеропорт. Робоча назва аеропорту - «Придніпров'я», - повідомив голова бюджетного комітету Верховної Ради Андрій Павелко.

Новий аеропорт побудують у селищі міського типу Солоне. До розробки проекту залучені фахівці з усієї країни. За прогнозами, очікується до 2 мільйонів пасажирів у рік, а чистий прибуток має скласти до 200 мільйонів гривень протягом року. Планується створити 1600 нових робочих місць.

Нагадаємо, нині зареєстрована поправка до бюджету щодо виділення коштів у розмірі одного мільярда гривень на будівництво сучасного аеропорту на Дніпропетровщині.

Раніше повідомлялося, що з'явився перший реальний проект регіонального аеропорту Січеславщини. За проектом, будівництво сучасного аеропорту замінить реконструкцію Дніпровського аеропорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...