App Store Google Play

З ініціативи Президента з держбюджету виділять 200 млн грн на будівництво аеропорту на Дніпропетровщині

20.11.2018 11:00
З ініціативи Президента з держбюджету виділять 200 млн грн на будівництво аеропорту на Дніпропетровщині

На будівництво нового аеропорту на Дніпропетровщині у наступному році з держбюджету виділять 200 мільйонів гривень. Про це повідомляє Дніпроград зі слів народного депутата України, голови бюджетного комітету Верховної ради Андрія Павелка.

Президент України Петро Порошенко назвав будівництво аеропорту в Дніпропетровській області пріоритетним завданням бюджету України на 2019 рік.

«Окремим рядком в держбюджеті за ініціативою Президента передбачені 200 млн грн. На останній нараді з Кабміном була поставлена задача від Петра Порошенка про те, що в Дніпрі повинен бути сучасний аеропорт. Робоча назва аеропорту - «Придніпров'я», - повідомив голова бюджетного комітету Верховної Ради Андрій Павелко.

Новий аеропорт побудують у селищі міського типу Солоне. До розробки проекту залучені фахівці з усієї країни. За прогнозами, очікується до 2 мільйонів пасажирів у рік, а чистий прибуток має скласти до 200 мільйонів гривень протягом року. Планується створити 1600 нових робочих місць.

Нагадаємо, нині зареєстрована поправка до бюджету щодо виділення коштів у розмірі одного мільярда гривень на будівництво сучасного аеропорту на Дніпропетровщині.

Раніше повідомлялося, що з'явився перший реальний проект регіонального аеропорту Січеславщини. За проектом, будівництво сучасного аеропорту замінить реконструкцію Дніпровського аеропорту.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...