App Store Google Play

В Лихівській громаді створюють сучасний освітній простір

20.11.2018 15:40
В Лихівській громаді створюють сучасний освітній простір

Лихівська опорна школа набуває сучасного вигляду. Все – завдяки реконструкції, першій за понад 40-річну історію закладу. Її проводить Дніпропетровська облдержадміністрація. Зараз ремонтники термомодернізують фасад будівлі. Поруч зводять сучасні ігрові майданчики. Згодом осучаснять і приміщення всередині. Після завершення всіх робіт школа стане яскравою та енергоефективною. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«Децентралізація, ініційована Президентом України Петром Порошенком, відкрила громадам величезні можливості для відновлення та розбудови інфраструктури. Підтримуємо території – капітально ремонтуємо дороги, лікарні, школи та дитсадки. Осучаснюємо і Лихівську опорну школу. Після її реконструкції маленькі мешканці Лихівської громади матимуть теплу яскраву школу та сучасну базу для занять спортом», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Лихівську опорну школу звели понад 40 років тому. З тих пір – жодного капремонту. Через застарілі вікна та систему опалення у закладі було холодно. На уроках доводилося сидіти у курточках, згадують учні.

..та утепленим цоколем

За термомодернізацію школи взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. Ремонтники вже замінили всі вікна і вхідні двері. Нині утеплюють фасад. Він буде вентильований, двокольоровий.

«Діти дуже зраділи, що їхня школа матиме такий сучасний вигляд, як і Солонянська. Вони прагнуть навчатися в комфортних умовах і йти в ногу з часом», – сказала директор закладу Лариса Дерід.

В одному крилі школи вже нова система опалення. Зараз триває реконструкція спортивної зали та декількох кабінетів. Згодом осучаснять всі класи та коридори.

Осучаснюють спортивну залу

«Ми всі дуже чекали на такі зміни. Хочеться, щоб наша школа відповідала сучасним стандартам, а діти не відчували, що вони навчаються в сільській місцевості», – сказала вчителька Олена Сокур.

У розпалі – створення сучасної спортивної бази для школярів. Майже готове міні-футбольне поле із біговими доріжками.

Поруч облаштовують ще декілька майданчиків. Там можна буде займатися гімнастикою, грати у баскетбол та волейбол. Малеча початкової школи матиме окремий спортмайданчик. Буде і зона для ворк-аута, і місце для стрибків у довжину. Все – з нетравматичним гумовим покриттям.

На шкільному подвір’ї для учнів створюють сучасну спортивну базу

«Навіть не очікував, що в нашому віддаленому селі з’явиться такий чудовий стадіон, – поділився учень Денис Квашенко. – Вражає сучасне покриття нових бігових доріжок. Воно значно краще за асфальтове. Тепер набагато зручніше готуватися до змагань з легкої атлетики».

У школі – майже 300 учнів. Це мешканці селищ Лихівка та Райдужне.

«Оновлена школа стане дуже привабливою, і дітям буде цікавіше ходити до неї, – розповіла одинадцятикласниця Діана Шевченко. – Шкода, що вже за декілька місяців закінчую школу і не встигну побачити рідний заклад у всій красі». 

Загалом у 2018-му Дніпропетровська ОДА приводить до ладу понад 30 опорних і основних шкіл.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Марія СОЛОМОНОВА

Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!», - так закінчуються богослужіння у Православній Церкві України.І ці слова не просто протокольне звернення до вірян згідно церковних канонів. Це те, до чого закли...
Без усякої скромності скажу, але правду.Дуже часто, особливо після чергового мого спітчу про наших політиків, мене питають:"Ну от, кого! Кого! Ти! Ти, особисто, ти! Бачиш гідним посади Президента?"Від...
Соборність - один з наріжних каменів фундаменту Держави, головна державотворча цінність і якість.І в смислі об‘єднання у національній державі всіх земель, населених народом.І в смислі панування...
Днями завдяки щасливому збігу обставин (спочатку в інтелектуальних іграх, а потім в робочому колективі) став глядачем вистави "Дульсинея Тобосская" в Дніпровському театрі Театр "Верим" /// Theatr...