App Store Google Play

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

20.11.2018 17:20
У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатченкам знайти прихисток. Керівником та власником закладу є колишній наркозалежний Віктор Литвяков. Він розповів, куди звертатися бездомним та всім, хто хоче змінити своє життя, передає Дніпроград.

За словами керівника, до реабілітаційного центру ГО «Шанс +» звертаються колишні ув’язнені, вихідці з дитбудинків, учасники АТО та будь-яка людина, яка не має житла. Єдина обов’язкова умова для всіх – звертатися до центру, будучи абсолютно тверезим. Крім того, людина повинна мати бажання змінити своє життя на краще та відновити власне здоров’я.  

«Для того, щоб все виходило у людей має бути мета. Ми розпочинаємо з того, що знаходимо для кожного діяльність, якою вони можуть займатися. Таким чином, багато клієнтів мають роботу, інші допомагають по господарству», - зазначив Віктор Литвяков.

Колишній в'язень Ігор Верниволя розповів, що отримав допомогу в реабілітаційному центрі ГО «Шанс +». Після звільнення з в’язниці у чоловіка не було помешкання, тож він жив та працював у центрі. Наразі він працює будівельником по найму, на зароблені кошти купив авто, однак продовжує жити в реабілітаційному закладі та мріє назбирати на власне житло.

Власник центру запевняє, що заклад утримується за рахунок трудотерапії. Наразі в ньому проживають 25 осіб від 18 до 80 років. В середньому за тиждень до закладу звертаються 2-5 осіб.

Віктор Литвяков акцентував, що приймає усіх, хто не має шкідливих звичок. Центр ГО «Шанс +» знаходиться за адресою: вулиця Каруни, 62.

Раніше повідомлялося, що наразі у Дніпрі налічується тисячі безхатьків та тих, хто потребує матеріальної та психологічної підтримка. У місті знедоленим людям допомагає благодійний фонд "Квант милосердя". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...