App Store Google Play

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

20.11.2018 17:20
У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатченкам знайти прихисток. Керівником та власником закладу є колишній наркозалежний Віктор Литвяков. Він розповів, куди звертатися бездомним та всім, хто хоче змінити своє життя, передає Дніпроград.

За словами керівника, до реабілітаційного центру ГО «Шанс +» звертаються колишні ув’язнені, вихідці з дитбудинків, учасники АТО та будь-яка людина, яка не має житла. Єдина обов’язкова умова для всіх – звертатися до центру, будучи абсолютно тверезим. Крім того, людина повинна мати бажання змінити своє життя на краще та відновити власне здоров’я.  

«Для того, щоб все виходило у людей має бути мета. Ми розпочинаємо з того, що знаходимо для кожного діяльність, якою вони можуть займатися. Таким чином, багато клієнтів мають роботу, інші допомагають по господарству», - зазначив Віктор Литвяков.

Колишній в'язень Ігор Верниволя розповів, що отримав допомогу в реабілітаційному центрі ГО «Шанс +». Після звільнення з в’язниці у чоловіка не було помешкання, тож він жив та працював у центрі. Наразі він працює будівельником по найму, на зароблені кошти купив авто, однак продовжує жити в реабілітаційному закладі та мріє назбирати на власне житло.

Власник центру запевняє, що заклад утримується за рахунок трудотерапії. Наразі в ньому проживають 25 осіб від 18 до 80 років. В середньому за тиждень до закладу звертаються 2-5 осіб.

Віктор Литвяков акцентував, що приймає усіх, хто не має шкідливих звичок. Центр ГО «Шанс +» знаходиться за адресою: вулиця Каруни, 62.

Раніше повідомлялося, що наразі у Дніпрі налічується тисячі безхатьків та тих, хто потребує матеріальної та психологічної підтримка. У місті знедоленим людям допомагає благодійний фонд "Квант милосердя". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...