App Store Google Play

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

20.11.2018 17:20
У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатченкам знайти прихисток. Керівником та власником закладу є колишній наркозалежний Віктор Литвяков. Він розповів, куди звертатися бездомним та всім, хто хоче змінити своє життя, передає Дніпроград.

За словами керівника, до реабілітаційного центру ГО «Шанс +» звертаються колишні ув’язнені, вихідці з дитбудинків, учасники АТО та будь-яка людина, яка не має житла. Єдина обов’язкова умова для всіх – звертатися до центру, будучи абсолютно тверезим. Крім того, людина повинна мати бажання змінити своє життя на краще та відновити власне здоров’я.  

«Для того, щоб все виходило у людей має бути мета. Ми розпочинаємо з того, що знаходимо для кожного діяльність, якою вони можуть займатися. Таким чином, багато клієнтів мають роботу, інші допомагають по господарству», - зазначив Віктор Литвяков.

Колишній в'язень Ігор Верниволя розповів, що отримав допомогу в реабілітаційному центрі ГО «Шанс +». Після звільнення з в’язниці у чоловіка не було помешкання, тож він жив та працював у центрі. Наразі він працює будівельником по найму, на зароблені кошти купив авто, однак продовжує жити в реабілітаційному закладі та мріє назбирати на власне житло.

Власник центру запевняє, що заклад утримується за рахунок трудотерапії. Наразі в ньому проживають 25 осіб від 18 до 80 років. В середньому за тиждень до закладу звертаються 2-5 осіб.

Віктор Литвяков акцентував, що приймає усіх, хто не має шкідливих звичок. Центр ГО «Шанс +» знаходиться за адресою: вулиця Каруни, 62.

Раніше повідомлялося, що наразі у Дніпрі налічується тисячі безхатьків та тих, хто потребує матеріальної та психологічної підтримка. У місті знедоленим людям допомагає благодійний фонд "Квант милосердя". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...