App Store Google Play

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

20.11.2018 17:20
У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатькам знайти прихисток

У Дніпрі діє реабілітаційний центр ГО «Шанс +», який допомагає безхатченкам знайти прихисток. Керівником та власником закладу є колишній наркозалежний Віктор Литвяков. Він розповів, куди звертатися бездомним та всім, хто хоче змінити своє життя, передає Дніпроград.

За словами керівника, до реабілітаційного центру ГО «Шанс +» звертаються колишні ув’язнені, вихідці з дитбудинків, учасники АТО та будь-яка людина, яка не має житла. Єдина обов’язкова умова для всіх – звертатися до центру, будучи абсолютно тверезим. Крім того, людина повинна мати бажання змінити своє життя на краще та відновити власне здоров’я.  

«Для того, щоб все виходило у людей має бути мета. Ми розпочинаємо з того, що знаходимо для кожного діяльність, якою вони можуть займатися. Таким чином, багато клієнтів мають роботу, інші допомагають по господарству», - зазначив Віктор Литвяков.

Колишній в'язень Ігор Верниволя розповів, що отримав допомогу в реабілітаційному центрі ГО «Шанс +». Після звільнення з в’язниці у чоловіка не було помешкання, тож він жив та працював у центрі. Наразі він працює будівельником по найму, на зароблені кошти купив авто, однак продовжує жити в реабілітаційному закладі та мріє назбирати на власне житло.

Власник центру запевняє, що заклад утримується за рахунок трудотерапії. Наразі в ньому проживають 25 осіб від 18 до 80 років. В середньому за тиждень до закладу звертаються 2-5 осіб.

Віктор Литвяков акцентував, що приймає усіх, хто не має шкідливих звичок. Центр ГО «Шанс +» знаходиться за адресою: вулиця Каруни, 62.

Раніше повідомлялося, що наразі у Дніпрі налічується тисячі безхатьків та тих, хто потребує матеріальної та психологічної підтримка. У місті знедоленим людям допомагає благодійний фонд "Квант милосердя". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...