App Store Google Play

БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

20.11.2018 19:00
БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

Сьогодні, 20 листопада, під час пленарного засідання Верховної Ради фракція Блоку Петра Порошенка провалила голосування щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Верховна Рада на засіданні 20 листопада не змогла ухвалити рішення про спрямування до Конституційного суду законопроекту про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Голоси за таке рішення віддали 206 депутатів з 226 необхідних. 

Фракція БПП в питанні перейменуванні Дніпропетровської області дала лише 67 голосів (зі 135 депутатів), “Народний фронт” – 58 (із 81), “Самопоміч” – 16 (із 25), “Відродження” – 3 (з 24), РПЛ – 19 (із 21), “Батьківщина” – 10 (із 20), “Воля народу” – 5 (із 19), позафракційні – 29 (із 57).

Зазначимо, що Блок Петра Порошенка саботував голосування. Майже вся фракція просто вийшла із сесійної зали. Присутні депутати намагалися тиснути на представників БПП, проте ані скандування "Віра, мова, армія", ані звернення спікера парламенту Андрія Парубія повернутися до зали, не допомагали.

"Це великий крок проти патріотичних українців. Блок Петра Порошенка свідомо відходить убік", - прокоментував народний депутат Андрій Денисенко.

Голова УІНП Володимир В’ятрович звинуватив фракцію БПП в такому результаті голосування.

“До роковин Голодомору. Блок Петра Порошенка “Солідарність” продовжив існування імені організатора Голодомору Петровського на мапі України”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Водночас, перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку набрало 239 голосів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...