App Store Google Play

БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

20.11.2018 19:00
БПП провалив декомунізацію Дніпропетровщини

Сьогодні, 20 листопада, під час пленарного засідання Верховної Ради фракція Блоку Петра Порошенка провалила голосування щодо перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Верховна Рада на засіданні 20 листопада не змогла ухвалити рішення про спрямування до Конституційного суду законопроекту про перейменування Дніпропетровської області на Січеславську. Голоси за таке рішення віддали 206 депутатів з 226 необхідних. 

Фракція БПП в питанні перейменуванні Дніпропетровської області дала лише 67 голосів (зі 135 депутатів), “Народний фронт” – 58 (із 81), “Самопоміч” – 16 (із 25), “Відродження” – 3 (з 24), РПЛ – 19 (із 21), “Батьківщина” – 10 (із 20), “Воля народу” – 5 (із 19), позафракційні – 29 (із 57).

Зазначимо, що Блок Петра Порошенка саботував голосування. Майже вся фракція просто вийшла із сесійної зали. Присутні депутати намагалися тиснути на представників БПП, проте ані скандування "Віра, мова, армія", ані звернення спікера парламенту Андрія Парубія повернутися до зали, не допомагали.

"Це великий крок проти патріотичних українців. Блок Петра Порошенка свідомо відходить убік", - прокоментував народний депутат Андрій Денисенко.

Голова УІНП Володимир В’ятрович звинуватив фракцію БПП в такому результаті голосування.

“До роковин Голодомору. Блок Петра Порошенка “Солідарність” продовжив існування імені організатора Голодомору Петровського на мапі України”, – написав він на своїй сторінці в соцмережі.

Водночас, перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку набрало 239 голосів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...