App Store Google Play

В центрі Юр’ївської об’єднаної громади урочисто відкрили сучасний стадіон

19.11.2018 15:00
В центрі Юр’ївської об’єднаної громади урочисто відкрили сучасний стадіон

У селищі Юр’ївка урочисто відкрили новий стадіон. Спортоб’єкт облаштували обласним коштом буквально за рік. Для занять спортом створені всі необхідні умови – два футбольні поля, бігові доріжки, баскетбольний і волейбольний майданчики, воркаут-зона. Про це Дніпрограду повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

«Будівництво нових спортивних об’єктів та реконструкція вже існуючих – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. На Дніпропетровщині зводимо спорткомплекси, осучаснюємо стадіони, під час реконструкції шкіл будуємо спортивні майданчики та оновлюємо міні-футбольні поля. Один з прикладів – селище Юр’ївка. У 2017-му реконструювали тут школу, цьогоріч звели новітній стадіон», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Тут же проходитимуть змагання різних рівнів.

На стадіоні – два футбольні поля: велике й маленьке. Обидва вкриті штучною травою. Переваги сучасного покриття оцінив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Юр'ївка отримала сучасний стадіон, на якому діти зможуть тренуватися незалежно від пори року. Сподіваюся, тут будуть виховуватися майбутні гравці національної збірної, – зазначив Андрій Павелко. – Завдяки президентській реформі децентралізації фінансові ресурси передані на місця – наразі маємо нові стадіони, дитсадки, школи. Дякую всім, хто підтримав цю ініціативу».

До штучного покриття призвичаюється юний футболіст Назар Михайленко. Каже, очам не вірить: занедбане поле змінилося на сучасний стадіон буквально за рік.

 Це перший етап реконструкції.

«Поле бомбезне! Ганяти м’яча по ньому зручно, падати неболяче. Тепер грати у футбол – одне задоволення. Напевно, у таких умовах тренується й мій футбольний кумир Кріштіану Роналду», – розказав хлопчисько. 

Крім футбольних полів, для занять спортом – бігові доріжки, баскетбольний і волейбольний майданчики, воркаут-зона. Територія освітлюється й облаштована тротуарною плиткою.

«Стадіон облаштований за сучасними стандартами. У такий спосіб втілюємо один з пріоритетів обласної влади – виховання здорової нації. Відкриття таких спортивних об’єктів має ввійти в повсякдення для забезпечення комфортного життя мешканців», – наголосив голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов. 

Це перший етап реконструкції стадіону. Незабаром тут з’являться трибуни та адмінбудівля з тренерськими, душовими, роздягальнями, суддівськими.

Масштабну програму з облаштування сучасних стадіонів втілюють Дніпропетровська ОДА та Федерація футболу України.

«Пам’ятаю своє дитинство, коли ми грали на асфальтовому майданчику поблизу школи і були надзвичайно щасливими. Сучасні ж діти мають більше можливостей. Новий стадіон у Юр’ївці – спортивна перспектива для молоді. Тепер головне – дбайливо ставитися до спортоб’єкту», – зауважив народний депутат України Вадим Нестеренко. 

Новий стадіон – майданчик для уроків фізкультури учнів Юр’ївської школи та тренувань вихованців місцевої ДЮСШ. Тут же проходитимуть змагання різних рівнів. У планах – організація груп здоров’я для всіх бажаючих.

Масштабну програму з облаштування сучасних міні-футбольних полів і стадіонів у регіоні втілюють спільно Дніпропетровська ОДА та Федерація футболу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...