App Store Google Play

В Покрові триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл

19.11.2018 17:00
В Покрові триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл

Триває кардинальне оновлення однієї з найстаріших шкіл Покрова – №1. За півстолітню історію закладу робили тільки косметичні ремонти, капітального – жодного. Наразі три поверхи навчального закладу змінюються від «а» до «я». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Реформа децентралізації, ініційована Президентом України Петром Порошенком, має результати в різних сферах, освіта – не виняток. Наразі в  регіоні реконструюємо більше 30 основних і опорних шкіл. Сучасний освітній простір має бути комфортним, безпечним, креативним і безбар’єрним», – зауважив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.  

У середмісті Покрова оновлюють школу №1.

Обласним коштом у середмісті Покрова продовжують оновлювати школу №1. Масштабна реконструкція – вперше за півстоліття закладу.

«У школі буде новим все: від даху до класів. Від колишньої будівлі залишиться тільки юридична адреса. Освітнє середовище змінюємо для нашого майбутнього – дітей», – наголосила начальник управління освіти Покровської міськради Ганна Цупрова.

На сьогодні підрядники утеплили й пофарбували фасад, перекрили покрівлю, замінили вікна й систему опалення, наразі утеплюють горище.

На першому і другому поверхах на фініші оздоблювальні роботи, третій – готовий «під фарбу». Будівельники починають монтувати сантехніку.

На першому і другому поверхах на фініші оздоблювальні роботи...

Їдальня та актова зала – на завершальному етапі, на харчоблок завезли обладнання.

Під час реконструкції враховують і потреби особливих дітей.

«Навчаюся в цій школі з першого класу. Дуже рада, що вона змінюється. Заклад буде красивим, світлим, яскравим. Упевнена, у таких умовах навчання вийде на новий рівень», – сказала десятикласниця Катерина Гаврилова. 

У школі №1 Покрова навчаються майже 500 учнів. Поки тривають ремонтні роботи, вони здобувають знання в ліцеї та 4-й школі. Діти кажуть, тимчасові незручності готові перетерпіти заради великої справи.

Облаштовують прилеглу територію.

«Хочу, аби наша школа була більш сучасною й походила на європейську. Це нові  можливості для освіти», – сказав десятикласник Михайло Рибалка. 

Подальший етап проекту – оновлення пришкільного стадіону.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...