App Store Google Play

Нечужі дилери одного виробника розіграли 86 мільйонів «Дніпроводоканалу» на коагулянт

19.11.2018 08:00
Нечужі дилери одного виробника розіграли 86 мільйонів «Дніпроводоканалу» на коагулянт

КП «Дніпроводоканал» 29 жовтня за результатами тендеру замовило ТОВ «Торговий будинок «Аква-Холдинг» залізовмісного коагулянту для очищення стічних вод на 86,28 млн грн. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Наші Гроші.

До середини 2020 року автоцистернами на Лівобережну і Південну станції аерації у Дніпрі та Центральну станцію аерації в Кам’янці поставлять 8 640 т залізовмісного коагулянту на основі заліза (ІІІ) сульфату Fer-Aqua 16 по 9 986 грн. за тонну.

Виробником випробуваного в липні 2018 року на Лівобережній станції аерації у Дніпрі коагулянту Fer-Aqua 16 є ТДВ «Пологівський хімічних завод «Коагулянт».

Товар оплачуватимуть протягом 90 робочих днів після поставки.

Ціна угоди на 4% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 89,86 млн грн.

ТОВ «Дезсистема» через АМКУ довела дискримінаційність вимагання замовником:

  • копії звіту (або копію Акту лабораторних досліджень) підтверджені в лабораторії Замовника або на підприємствах з аналогічною технологією очищення стічних вод, та з аналогічною вхідною водою;
  • копії затвердженого звіту про проведення промислових іспитів на очисних спорудах Замовника або на підприємствах з аналогічною технологією очищення стічних вод, та з аналогічною вхідною водою, з урахуванням нинішнього якісного і кількісного складу стічних вод.

На засіданні адмінколегії скаржник зазначив, що тендерна документація не містила визначення аналогічної технології очищення стічних вод та аналогічної вхідної води. У відповідь представник «Дніпроводоканалу» заявив, що аналогічною вхідною водою є вода саме за місцезнаходженням замовника. Це суперечило тендерній документації, яка не містила визначення аналогів. Замовник не довів необхідність встановлення цієї умови саме в такій редакції, тому адмінколегія АМКУ зобов’язала його прибрати дискримінацію.

«Дніпроводоканал» змінив два оскаржувані пункти на «копію звітів (або актів) про проведення лабораторних та промислових іспитів на очисних спорудах водовідведення на території України». Однак скаржник «Дезсистема» так і не прийшов на торги.

Нині дніпровський «Аква-Холдинг» через кіпрську фірму «Сінофіл Інвестмент Лімітед» належить Валентині Білоус із Дніпра, директором є Михайло Федосеєнко. Однак раніше власниками були Сергій Астахов і ТОВ з ІІ «Євроленд». Останнє раніше було записане на Сергія Захаренка, а зараз його засновниками є ТОВ «Поліпром-Інвест» того ж Астахова і компанія «Гранд Стар Ллс» (Сейшельські Острови).

Виробником «Коагулянт» володіють дніпровці Олександр Константинов, Рената Ярошенко та Євген Острейко, а також компанії «Альфа Ечівментс с.а.р.л.», «Сан Грінвуд Інтернешнл с.а.р.л.» і «Смарт Кемікалс с.а.р.л.» із Люксембургу. Донедавна частки цих трьох люксембурзьких фірм належали ТОВ НВП «Поліпром» тих самих дніпровців, белізькій «Голдфокс Юроп Дівіжн ЛТД» і кіпрській «Поліпром Ассетс (Кіпр) Лімітед».

Раніше на сайті групи компаній «Поліпром» було вказано, що до неї входять як завод «Коагулянт», так і «Аква-Холдинг».

Телефонний номер НВП «Поліпром» +380567700493 співпадає з номером ще однієї фірми Астахова – ТОВ Торгівельно-промислова компанія «Укрхімекспорт».

Колишній співзасновник «Аква-Холдингу» – вищезгаданий «Євроленд» прописаний за однією адресою з ТДВ «Перечинський ЛХК» Острейка, Костянтинова і Ярошенко і тих же люксембурзьких фірм – по вул. Ужанській, 25 у місті Перечин Закарпатської області.

Єдиним конкурентом із тією ж продукцією «Коагулянту» було дніпровське ТОВ «Енвіротех-Інжинірінг» Костянтина Кушніренка на чолі з Іллею Бельковим.

За даними «Clarity-Project», торік Бельков керував вищезгаданим «Укрхімекспортом» Сергія Астахова – колишнього засновника нинішнього переможця «Аква-Холдинг».

За даними «YouControl», позаторік суперник під назвою «Альбіт Строй» належав ТОВ «Енердж Сістем» Олександра Терлецького і ТОВ «Томрест» Олександра Машталяра.

Нагадаємо, що Дніпроводоканал судиться аби не публікувати розмір зарплати своїх працівників.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Я пам'ятаю цю країну іншою

Перші мої покупки я робив ще на гроші з Леніним. Батьки відправляли мене малого в сільський магазин із прадідом, ветераном Великої Вітчизняної (це вона зараз Друга Світова:). Точніше купував він, а я...
Ярина Желдак

Незалежність

Скільки у цих словах гордості і болю. Втрат і надбань. Пожертв і здобутків. Незалежність має кольори. Такі ж, як у сміливості, рішучості, віри, безмежної любові і вдячності. Незалежність - ц...
Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...