App Store Google Play

Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

19.11.2018 17:20
Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

Більша частина муніципального громадського транспорту Дніпра не пристосована до перевезення людей з обмеженими можливостями. Про це сьогодні, 19 листопада, під час прес-конференції повідомила голова Центру соціальної адаптації людей з інвалідністю ГО «Океан добра» Ольга Волкова.

За її словами, наразі людям з обмеженими можливостями доволі складно подорожувати містом. Це пов’язано із тим, що електротранспорт в місті майже не пристосований для перевезення таких громадян, тому аби переміститися з однієї частини Дніпра в іншу необхідно дзвонити диспетчерам та дізнаватися коли на маршруті будуть курсувати тролейбуси із заниженою підлогою.

«Таких тролейбусів в місті дуже мало. Якщо на правому березі ще можна користуватися новими тролейбусами, то на лівому ситуація з ними скрутна. Це суттєво обмежує мобільність громадян з обмеженими можливостями», - зазначила Ольга Волкова.

Втім, вона додала, що небайдужи м мешканцям час від часу вдається досягти успіху в забезпеченості доступного транспорту. Зокрема, мова йде про визначення нового перевізника з Дніпра до Новомосковська, автобуси якого мають усі умови для перевезення людей з інвалідністю.

Щодо «соціального таксі», то наразі в місті-мільйоннику працює лише чотири автобуси з необхідним обладнанням для перевезення такої категорії населення. Окрім цього, такий транспорт працює лише до 16:30 і користуватися ним можна не більше двох разів на місяць.

«Ми розуміємо, що завтра ми не прокинемося в новій країні з новими умовами. Нам треба боротися за свої права, що ми наразі і робимо», - додала Ольга Волкова.

Нагадаємо, що права людей з обмеженими можливостями захищають також і фахівці Правозахисної групи "СІЧ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...