App Store Google Play

Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

19.11.2018 17:20
Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

Більша частина муніципального громадського транспорту Дніпра не пристосована до перевезення людей з обмеженими можливостями. Про це сьогодні, 19 листопада, під час прес-конференції повідомила голова Центру соціальної адаптації людей з інвалідністю ГО «Океан добра» Ольга Волкова.

За її словами, наразі людям з обмеженими можливостями доволі складно подорожувати містом. Це пов’язано із тим, що електротранспорт в місті майже не пристосований для перевезення таких громадян, тому аби переміститися з однієї частини Дніпра в іншу необхідно дзвонити диспетчерам та дізнаватися коли на маршруті будуть курсувати тролейбуси із заниженою підлогою.

«Таких тролейбусів в місті дуже мало. Якщо на правому березі ще можна користуватися новими тролейбусами, то на лівому ситуація з ними скрутна. Це суттєво обмежує мобільність громадян з обмеженими можливостями», - зазначила Ольга Волкова.

Втім, вона додала, що небайдужи м мешканцям час від часу вдається досягти успіху в забезпеченості доступного транспорту. Зокрема, мова йде про визначення нового перевізника з Дніпра до Новомосковська, автобуси якого мають усі умови для перевезення людей з інвалідністю.

Щодо «соціального таксі», то наразі в місті-мільйоннику працює лише чотири автобуси з необхідним обладнанням для перевезення такої категорії населення. Окрім цього, такий транспорт працює лише до 16:30 і користуватися ним можна не більше двох разів на місяць.

«Ми розуміємо, що завтра ми не прокинемося в новій країні з новими умовами. Нам треба боротися за свої права, що ми наразі і робимо», - додала Ольга Волкова.

Нагадаємо, що права людей з обмеженими можливостями захищають також і фахівці Правозахисної групи "СІЧ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....