App Store Google Play

Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

19.11.2018 17:20
Люди з обмеженими можливостями нарікають на малу кількість громадського транспорту з належними для них умовами

Більша частина муніципального громадського транспорту Дніпра не пристосована до перевезення людей з обмеженими можливостями. Про це сьогодні, 19 листопада, під час прес-конференції повідомила голова Центру соціальної адаптації людей з інвалідністю ГО «Океан добра» Ольга Волкова.

За її словами, наразі людям з обмеженими можливостями доволі складно подорожувати містом. Це пов’язано із тим, що електротранспорт в місті майже не пристосований для перевезення таких громадян, тому аби переміститися з однієї частини Дніпра в іншу необхідно дзвонити диспетчерам та дізнаватися коли на маршруті будуть курсувати тролейбуси із заниженою підлогою.

«Таких тролейбусів в місті дуже мало. Якщо на правому березі ще можна користуватися новими тролейбусами, то на лівому ситуація з ними скрутна. Це суттєво обмежує мобільність громадян з обмеженими можливостями», - зазначила Ольга Волкова.

Втім, вона додала, що небайдужи м мешканцям час від часу вдається досягти успіху в забезпеченості доступного транспорту. Зокрема, мова йде про визначення нового перевізника з Дніпра до Новомосковська, автобуси якого мають усі умови для перевезення людей з інвалідністю.

Щодо «соціального таксі», то наразі в місті-мільйоннику працює лише чотири автобуси з необхідним обладнанням для перевезення такої категорії населення. Окрім цього, такий транспорт працює лише до 16:30 і користуватися ним можна не більше двох разів на місяць.

«Ми розуміємо, що завтра ми не прокинемося в новій країні з новими умовами. Нам треба боротися за свої права, що ми наразі і робимо», - додала Ольга Волкова.

Нагадаємо, що права людей з обмеженими можливостями захищають також і фахівці Правозахисної групи "СІЧ".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...