App Store Google Play

До кінця листопада на фасадах та парканах Дніпра з’являться шість муралів

19.11.2018 15:20
До кінця листопада на фасадах та парканах Дніпра з’являться шість муралів

До кінця листопада 2018 року на фасадах комунальних будинків та парканах Дніпра з’являться шість муралів різного змісту в рамках другого фестивалю вуличного мистецтва Mural Fest Dnipro. Наразі завершуються роботи над трьома зображеннями. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця розташування локацій. 

Як зазначається, Mural Fest Dnipro 2018 на відміну від минулого року реалізується виключно спонсорським коштом, без залучення бюджетних коштів. Наразі вже завершений мурал на боковій частині фасаду на  Набережній Перемоги, 58. Фінансову підтримку для створення зображення надала  компанія «АТБ-маркет».

Директор з маркетингу мережі магазинів «АТБ» Костянтин Мельников підкреслив, що «АТБ» неодноразово фігурував в якості спонсора національних та обласних заходів, тому Mural Fest Dnipro 2018 не став виключенням.

«АТБ» - найкрупніший рітейлер в Україні, тому ми знаходимо відображення у культурі. Так, у соцмережах декілька років тому з’явився мем з пакетом АТБ та досі є актуальним. Це певний ідентифікатор, який дозволяє українцям впізнати одне одного за кордоном. Тож існують чисельні фото з пакетом нашого супермаркету на фоні різних світових пам’яток», - пояснив Костянтин Мельников.

Представники мережі «АТБ» у Дніпрі стверджують, що новий мурал створювався не з метою реклами та не має проявів піару.

Крім того, нині на завершальній стадії тривають роботи по створенню муралів на проспекті Слобожанский, 35 та на вулиці Старокозацькій, 38.

«Наразі на будинку за адресою: вулиця Старокозацька, 38 триває робота над муралом, тож поки що зображення не завершене. На даному фрагменті створюється портрет молодої українки, яка уособлює осінь. Це русява жінка у вишиванці з вінком на голові. За концепцією, буде створена серія картин з зображеннями українських жінок, які символізуватимуть пори року. Інші три пори року планується створити наступного року, однак все буде залежати від фінансування, тобто підтримки бізнесу. Автором концепції є художник Тимур Левін», - розповіла виконувачка обов’язки директора Департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міськради Юлія Волкова.

Також в рамках цьогорічного фестивалю з’явиться мурал з зображенням української паняночки, авторкою якої є українська художниця Євгенія Гапчинська. Як зазначається, ілюстраторка відгукнулася на пропозицію організаторів Mural Fest Dnipro.2018 та надала ліцензію на використання власної картини.

Окрім того, планується створити мурал із сюжетом дитячих казок на паркані соціального закладу «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» ДМР, розташованому на ж/м Тополя. Зараз художники лише розробляють ескізи зображення та відкрили рахунок для спонсорської допомоги. Однак все ж обіцяють встигнути підготувати малюнок до кінця листопада.

Нагадаємо, що результатом минулорічного фестивалю муралів стали 10 зображень на фасадах багатоповерхівок, які добре видно з центральных магистралей міста, а також колективно створений малюнок на паркані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...