App Store Google Play

До кінця листопада на фасадах та парканах Дніпра з’являться шість муралів

19.11.2018 15:20
До кінця листопада на фасадах та парканах Дніпра з’являться шість муралів

До кінця листопада 2018 року на фасадах комунальних будинків та парканах Дніпра з’являться шість муралів різного змісту в рамках другого фестивалю вуличного мистецтва Mural Fest Dnipro. Наразі завершуються роботи над трьома зображеннями. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця розташування локацій. 

Як зазначається, Mural Fest Dnipro 2018 на відміну від минулого року реалізується виключно спонсорським коштом, без залучення бюджетних коштів. Наразі вже завершений мурал на боковій частині фасаду на  Набережній Перемоги, 58. Фінансову підтримку для створення зображення надала  компанія «АТБ-маркет».

Директор з маркетингу мережі магазинів «АТБ» Костянтин Мельников підкреслив, що «АТБ» неодноразово фігурував в якості спонсора національних та обласних заходів, тому Mural Fest Dnipro 2018 не став виключенням.

«АТБ» - найкрупніший рітейлер в Україні, тому ми знаходимо відображення у культурі. Так, у соцмережах декілька років тому з’явився мем з пакетом АТБ та досі є актуальним. Це певний ідентифікатор, який дозволяє українцям впізнати одне одного за кордоном. Тож існують чисельні фото з пакетом нашого супермаркету на фоні різних світових пам’яток», - пояснив Костянтин Мельников.

Представники мережі «АТБ» у Дніпрі стверджують, що новий мурал створювався не з метою реклами та не має проявів піару.

Крім того, нині на завершальній стадії тривають роботи по створенню муралів на проспекті Слобожанский, 35 та на вулиці Старокозацькій, 38.

«Наразі на будинку за адресою: вулиця Старокозацька, 38 триває робота над муралом, тож поки що зображення не завершене. На даному фрагменті створюється портрет молодої українки, яка уособлює осінь. Це русява жінка у вишиванці з вінком на голові. За концепцією, буде створена серія картин з зображеннями українських жінок, які символізуватимуть пори року. Інші три пори року планується створити наступного року, однак все буде залежати від фінансування, тобто підтримки бізнесу. Автором концепції є художник Тимур Левін», - розповіла виконувачка обов’язки директора Департаменту стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міськради Юлія Волкова.

Також в рамках цьогорічного фестивалю з’явиться мурал з зображенням української паняночки, авторкою якої є українська художниця Євгенія Гапчинська. Як зазначається, ілюстраторка відгукнулася на пропозицію організаторів Mural Fest Dnipro.2018 та надала ліцензію на використання власної картини.

Окрім того, планується створити мурал із сюжетом дитячих казок на паркані соціального закладу «Центр соціальної підтримки дітей «Довіра» ДМР, розташованому на ж/м Тополя. Зараз художники лише розробляють ескізи зображення та відкрили рахунок для спонсорської допомоги. Однак все ж обіцяють встигнути підготувати малюнок до кінця листопада.

Нагадаємо, що результатом минулорічного фестивалю муралів стали 10 зображень на фасадах багатоповерхівок, які добре видно з центральных магистралей міста, а також колективно створений малюнок на паркані.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...