App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував останні події навколо "мовних патрулів" у Дніпрі

19.11.2018 16:00
Андрій Денисенко прокоментував останні події навколо "мовних патрулів" у Дніпрі

Народний депутат Андрій Денисенко, проти якого розгорнули провокаційну кампанію із "мовним патрулем" у Дніпрі вважає, що цей фейк, який організували очільники міської ради Дніпра, дискредитує самих же замовників, передає Дніпроград. 

Наразі адміністрація соцмережі Facebook видалила фейкову сторінку, з якої неодноразово запускали "чорну" інформацію на народного депутата, в тому числі і про "мовний патруль".

"Спасибі товаришу Цукербергу за перші арешти організаторів «мовного патруля», - подякував Денисенко.

Окрім того, за "мовний патруль" взялися правоохоронні органи. Наразі вже відкрито кримінальне провадження за фактом розпалювання національної ворожнечі за мовною ознакою. Проте парламентар зазначив, що не в певнений в тому, що замовників "мовного патруля" вдастся притягнути до відповідальності.

"Не дуже вірю у покарання організаторів провокації з «мовним патрулем». Гена й Боря знов відкупляться. Але ніхто й ніколи більше не матиме їм ні в чому віри", - прокоментував Андрій Денисенко. 

Нагадаємо, у Дніпрі продовжують розкручувати провокаційну кампанію по "мовним патрулям", яка вже вийшла не тільки за межі міста, а й за межі країни та використовується росіянами у антиукраїнській пропаганді. 

Зазначимо, що першим, хто виклав відеозаписи про старт "мовних патрулів" став сайт Gorsovet.com.ua, який протягом тижня активно рекламує допис у соцмережі Facebook. Відео, де молодики у військовій формі вимагають від російськомовних громадян сплатити штраф від імені Андрія Денисенка миттєво розлетілися по таким ресурсам як “Днепровская панорама” та “Обозреватель”. Як раніше повідомлялося, саме ці сайти отримують гроші від Дніпровської міської ради "на висвітлення її діяльності".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...