App Store Google Play

На фестиваль у Дніпрі завітали засновники соціальних ініціатив з різних куточків України

18.11.2018 13:00
На фестиваль у Дніпрі завітали засновники соціальних ініціатив з різних куточків України

17 листопада у Дніпрі в Національному центрі аерокосмічної освіти молоді відбувся Всеукраїнський фестиваль соціальних ініціатив “ТУТ”. На нього завітали власники соціально відповідального бізнесу та засновники соціальних ініціатив з різних куточків України. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

Головна ідея заходу - познайомити між собою соціально активних громадян і поширити знання про соціальну відповідальність по всій країні.

“Ми хотіли зібрати разом людей, які хочуть змінити на краще середовище, в якому вони живуть. Це люди, які, чи то не знають, як змінити життя суспільства, чи то не мають для цього пориву. Тут також зібрались і ті люди, які вже соціально активні, але інколи їм не вистачає натхнення або команди однодумців. А все це дуже важливо, аби активно розвивати країну", - зазначив координатор проекту, представник Молодіжного центру “Освіторіум” Андрій Іваницький.

На заході експерти презентували власні соціальні ініціативи. Дніпро представляли екоактивісти ініціативної групи Save Dnipro та учасники проекту “Звук тиші”. Спікери розповідали, як створювались їхні ініціативи, яких успіхів вдалося досягти, міркували про плани на майбутнє стосовно поліпшення соціальної атмосфери Дніпра та ділились порадами із початківцями.

“Для того, щоб створити власну соціальну ініціативу треба не боятися, зробити перший крок і, головне, знайти людей, які розділяють ваші інтереси, хочуть діяти у цьому ж напрямку, але також не знають, із чого почати. Для початку потрібно об’єднатися і за допомогою мозкового штурму розробити стратегію своєї діяльності, яку потім можна буде втілити у життя”, - зазначив ініціативної групи Save Dnipro Денис Піддубський.

За його словами, громадянське суспільство тільки починає формуватись і соціальні ініціативи присутні не у надто великій кількості.

“Однак вже існують перші паростки, які мають перерости у більш масштабний рух. Я сподіваюсь, що молодь, яка була присутня на заході, буде більше включена у соціальну діяльність, ніж попередні покоління. Це дуже важливо, адже держава та органи місцевого самоврядування не зроблять наше життя настільки комфортним, як ми цього бажаємо. Це наша задача і ми маємо діяти”, - додав Денис Піддубський.

Також на заході були присутні власники соціально відповідальних підприємств. Серед них - власник київської пекарні Good bread from good people, у якій працює 85% людей із ментальною інвалідністю. Він познайомив аудиторію із тим, що таке соціальне підприємництво, розповів, як вирішувати соціальні проблеми і при цьому заробляти на життя. А також зазначив, що готовий допомогти всім зацікавленим зробити щось подібне у Дніпрі

“Ми маємо франшизу і я сподіваюсь, що колись ми відкриємо пекарню у Дніпрі. Адже подібні ініціативи потрібно поширювати”, - повідомив власник пекарні  Владислав Малащенко.

Крім того, фестиваль мав на меті розповісти містянам більше про українські вільні простори. Усі вони зараз мають однакові проблеми, які легше вирішувати у співпраці.

"Існує стала кількість людей, які ходять на заходи. Їм усе цікаво. А залучити нових досить важко. Подібна проблема в усіх однакова, незалежно від розміру міста. Можливо, не потрібно робити попсовість, всіх не залучиш. Треба більш плідно працювати для тих, хто ходить. Якщо їм сподобається, вони активно запрошуватимуть своїх друзів, які потім запросять своїх друзів. Тож треба працювати якісно", - прокоментував засновник вільного простору "Фасоль" Микола Коротченко.

Завершили фестиваль показом соціальної реклами.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...