App Store Google Play

Біля шикарного двоповерхового котеджу митрополита Криворізького і Нікопольського пройшли мітинги

18.11.2018 11:00
Біля шикарного двоповерхового котеджу митрополита Криворізького і Нікопольського пройшли мітинги

Поки православні українці в очікуванні створення Єдиної помісної Церкви, Московський патріархат усіма силами намагається цьому завадити. Собор єпископів УПЦ Московського патріархату заявив: Томос нав'язаний ззовні, не принесе реальної церковної єдності, а лише поглибить поділ і посилить конфлікти серед народу України. Московський патріархат фактично розірвав відносини з Константинопольським Патріархатом, чим остаточно присягнув на вірність правлячої верхівки Москви.

Серед виступивших проти автокефалії були й ієрархи Дніпропетровщини, зокрема - митрополит Криворізький та Нікопольський Єфрем.

Обурені такою заявою мешканці Кривого Рогу, зібрались на мітинг біля будівлі митрополита в парку імені Маршавцева (землю для якої він отримав не без допомоги одіозної сім'ї Вілкулів) і вимагали відповіді: чому священик УПЦ Московського патріархату виступає проти Томосу?

За повідомленням криворізького сайту 0564, до шикарного двоповерхового котеджу з високою огорожею ієрарха прийшли майже півсотні містян. У руках мітингувальники тримали плакати зі словами “Кривому Рогу - Українська церква”, “Навіщо нам московська церква? Тільки Українська”, “Єфрем, забудь Москву” тощо.

Як би учасники акції не прохали священослужбовця до них вийти, він цього не зробив. Заховався за великим парканом, на якому активісти залишили усі плакати.

Нагадаємо, митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем - затятий поборник «русского мира» і відкрито пропагує його «цінності». За повідомленням Центру антикорупційних розслідувань, подейкують, що  Єфрем часто навідується до Москви, а також є лобістом сім'ї Вілкулів у кабінетах російських чиновників, що допомагає їм успішно вирішувати свої бізнес-питання в країні-агресора.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...