App Store Google Play

У Жовтих Водах школу №6 перетворюють на одну з найсучасніших в Україні

16.11.2018 13:40
У Жовтих Водах школу №6 перетворюють на одну з найсучасніших в Україні

«Невеличкий куточок Європи» – саме так віднині називають мешканці Жовтих Вод місцеву школу №6. Її будівля – яскрава, «розфарбована» у різні кольори. Від колишньої похмурої споруди залишилися самі згадки. Все – завдяки масштабній реконструкції. Сучасний освітній простір для дітей невеличкого міста створює  Дніпропетровська облдержадміністрація. Всі роботи завершать до кінця 2018-го. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Створити для дітей Дніпропетровщини новітній освітній простір – таке завдання Президента України Петра Порошенка. У 2018-му капітально ремонтуємо понад 30 основних і опорних шкіл. Приводимо до ладу і школу №6 у Жовтих Водах. Після завершення реконструкції заклад стане одним із найяскравіших та найсучасніших в Україні», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школа №6 розташована у найбільш густонаселеному районі Жовтих Вод. Закладу 30 років. За цей час застаріли і покрівля, і вікна. Будівля давно потребувала капітального ремонту.

За масштабну реконструкцію взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. 

Розпочали з покрівлі. Тепер вона нова, утеплена за новими технологіями та облаштована водовідводами з підігрівом. Ремонтники встановили і сучасні вікна. Вони мають підвищену звуко- та термоізоляцію, а ще – добре відбивають сонячне світло. Фасад утеплили. На фініші – облаштування будівлі яскравою плиткою. Споруда вже сяє бірюзовим, зеленим, жовтим та рожевим. Лише зовнішнє осучаснення будівлі дозволяє економити до 50% тепла, каже підрядник.

«Дуже вдячні очільнику області за такий масштабний ремонт. Навіть і не мріяли, що наша школа може бути такою гарною та сучасною. Тепер і дітям буде комфортніше вчитися, і вчителям – працювати. А ще – в нас багато нових задумів і прагнень», – розповіла директор закладу Павлина Чаленко.

Всередині замінили комунікації. Осучаснили кабінети, актову і спортивну зали. Все відповідає новітнім стандартам. Двері у класи – різнокольорові. Стіни біля дошок – яскраві. Решта – у нейтральних тонах. Це сприятиме концентрації уваги учнів на навчальному матеріалі. Зараз ремонтники монтують перила на сходових маршах, установлюють обладнання, налагоджують електромережі.

«Дуже рада, що працюватимемо в оновленій, сучасній школі. Вона стане куточком Європи у наших маленьких Жовтих Водах», – сказала вчителька Марина Кобець.

В школі – понад 600 учнів. Нині вони займаються в інших навчальних закладах міста.

«Давно не був в рідній школі. Зараз прийшов – навіть відчуття дежавю немає. Вона зовсім інша, неочікувана. Хотілося б хоч трішки повчитися в оновлених класах і щоб випускний пройшов у рідних стінах, які стали такими гарними», – поділився 11-класник Антон Усатенко.

Завершення реконструкції – у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...