App Store Google Play

У Жовтих Водах школу №6 перетворюють на одну з найсучасніших в Україні

16.11.2018 13:40
У Жовтих Водах школу №6 перетворюють на одну з найсучасніших в Україні

«Невеличкий куточок Європи» – саме так віднині називають мешканці Жовтих Вод місцеву школу №6. Її будівля – яскрава, «розфарбована» у різні кольори. Від колишньої похмурої споруди залишилися самі згадки. Все – завдяки масштабній реконструкції. Сучасний освітній простір для дітей невеличкого міста створює  Дніпропетровська облдержадміністрація. Всі роботи завершать до кінця 2018-го. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Створити для дітей Дніпропетровщини новітній освітній простір – таке завдання Президента України Петра Порошенка. У 2018-му капітально ремонтуємо понад 30 основних і опорних шкіл. Приводимо до ладу і школу №6 у Жовтих Водах. Після завершення реконструкції заклад стане одним із найяскравіших та найсучасніших в Україні», – зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Школа №6 розташована у найбільш густонаселеному районі Жовтих Вод. Закладу 30 років. За цей час застаріли і покрівля, і вікна. Будівля давно потребувала капітального ремонту.

За масштабну реконструкцію взялася Дніпропетровська облдержадміністрація. 

Розпочали з покрівлі. Тепер вона нова, утеплена за новими технологіями та облаштована водовідводами з підігрівом. Ремонтники встановили і сучасні вікна. Вони мають підвищену звуко- та термоізоляцію, а ще – добре відбивають сонячне світло. Фасад утеплили. На фініші – облаштування будівлі яскравою плиткою. Споруда вже сяє бірюзовим, зеленим, жовтим та рожевим. Лише зовнішнє осучаснення будівлі дозволяє економити до 50% тепла, каже підрядник.

«Дуже вдячні очільнику області за такий масштабний ремонт. Навіть і не мріяли, що наша школа може бути такою гарною та сучасною. Тепер і дітям буде комфортніше вчитися, і вчителям – працювати. А ще – в нас багато нових задумів і прагнень», – розповіла директор закладу Павлина Чаленко.

Всередині замінили комунікації. Осучаснили кабінети, актову і спортивну зали. Все відповідає новітнім стандартам. Двері у класи – різнокольорові. Стіни біля дошок – яскраві. Решта – у нейтральних тонах. Це сприятиме концентрації уваги учнів на навчальному матеріалі. Зараз ремонтники монтують перила на сходових маршах, установлюють обладнання, налагоджують електромережі.

«Дуже рада, що працюватимемо в оновленій, сучасній школі. Вона стане куточком Європи у наших маленьких Жовтих Водах», – сказала вчителька Марина Кобець.

В школі – понад 600 учнів. Нині вони займаються в інших навчальних закладах міста.

«Давно не був в рідній школі. Зараз прийшов – навіть відчуття дежавю немає. Вона зовсім інша, неочікувана. Хотілося б хоч трішки повчитися в оновлених класах і щоб випускний пройшов у рідних стінах, які стали такими гарними», – поділився 11-класник Антон Усатенко.

Завершення реконструкції – у 2018-му.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...