App Store Google Play

У Покрові зводять дитсадок у формі підкови з автономною котельнею

16.11.2018 11:40
У Покрові зводять дитсадок у формі підкови з автономною котельнею

У 15-тисячному мікрорайоні Покрова – Рудник – триває будівництво сучасного дитсадка на 115 місць. Будівельний майданчик розгорнувся на місці пустки.  Наразі підрядники виганяють другий поверх. Новий дошкільний заклад – заповітна мрія багатьох батьків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги в дитсадки області. Щорічно в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Для цього реконструюємо існуючі будівлі, добудовуємо корпуси. Уже звели «з нуля» чотири дитсадки – у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному та Обухівці. Ще стільки ж продовжуємо будувати – в Іларіоновому,  Старих Кодаках, Кам’янському й Покрові», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

До нього ходитимуть малюки мікрорайона Рудник.

У Покрові Дніпропетровська ОДА продовжує зводити дитсадок на 115 місць. Об’єкт будують у мікрорайоні Рудник. Тут лишень один дошкільний заклад і місць у ньому обмаль.

«У нас зросла народжуваність, і існуючий дитсадок не став вміщувати всіх охочих. Приходиш – а там черга. Батьки почали жалітися, адже змушені були возити діточок у середмістя Покрова. А це незручно, – розповіла місцева мешканка Яна Кобзар. – Коли дізналися, що будують новий дитсадок, дуже зраділи. Уже скоро наші дітки виховуватимуться в чистоті та красі. Будуть задоволені і батьки, і малеча». 

Підрядники вже на етапі другого поверху. До будівлі підведені комунікації. До зими мають завершити зовнішні роботи і стати до внутрішніх.

Підрядники вже на етапі другого поверху.

За проектом, садочок буде енергоефективним і з автономною котельнею.

Для дитячих розваг – тіньові павільйони з пісочницями. Змалку дітей привчатимуть до праці: кожна група матиме власний город. Облаштують майданчики для занять спортом та вивчення правил дорожнього руху.

Подвір’я благоустроять, висадять кущі й дерева.

Дитсадок планують здати в експлуатацію у 2019-му.

Нагадаємо, що ДніпроОДА зводить у Романковому надсучасний "стільниковий" дитсадок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...