App Store Google Play

У Покрові зводять дитсадок у формі підкови з автономною котельнею

16.11.2018 11:40
У Покрові зводять дитсадок у формі підкови з автономною котельнею

У 15-тисячному мікрорайоні Покрова – Рудник – триває будівництво сучасного дитсадка на 115 місць. Будівельний майданчик розгорнувся на місці пустки.  Наразі підрядники виганяють другий поверх. Новий дошкільний заклад – заповітна мрія багатьох батьків. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«За завданням Президента України Петра Порошенка мінімізуємо черги в дитсадки області. Щорічно в дошкільних закладах Дніпропетровщини створюємо до 1,5 тисячі додаткових місць. Для цього реконструюємо існуючі будівлі, добудовуємо корпуси. Уже звели «з нуля» чотири дитсадки – у Дніпрі, Слобожанському, Підгородному та Обухівці. Ще стільки ж продовжуємо будувати – в Іларіоновому,  Старих Кодаках, Кам’янському й Покрові», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

До нього ходитимуть малюки мікрорайона Рудник.

У Покрові Дніпропетровська ОДА продовжує зводити дитсадок на 115 місць. Об’єкт будують у мікрорайоні Рудник. Тут лишень один дошкільний заклад і місць у ньому обмаль.

«У нас зросла народжуваність, і існуючий дитсадок не став вміщувати всіх охочих. Приходиш – а там черга. Батьки почали жалітися, адже змушені були возити діточок у середмістя Покрова. А це незручно, – розповіла місцева мешканка Яна Кобзар. – Коли дізналися, що будують новий дитсадок, дуже зраділи. Уже скоро наші дітки виховуватимуться в чистоті та красі. Будуть задоволені і батьки, і малеча». 

Підрядники вже на етапі другого поверху. До будівлі підведені комунікації. До зими мають завершити зовнішні роботи і стати до внутрішніх.

Підрядники вже на етапі другого поверху.

За проектом, садочок буде енергоефективним і з автономною котельнею.

Для дитячих розваг – тіньові павільйони з пісочницями. Змалку дітей привчатимуть до праці: кожна група матиме власний город. Облаштують майданчики для занять спортом та вивчення правил дорожнього руху.

Подвір’я благоустроять, висадять кущі й дерева.

Дитсадок планують здати в експлуатацію у 2019-му.

Нагадаємо, що ДніпроОДА зводить у Романковому надсучасний "стільниковий" дитсадок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...