App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

16.11.2018 18:30
У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

Вчора, 15 листопада, в Дніпропетровському художньому музеї відкрилась виставка місцевої художниці Ірини Костирко «Моя осінь-весна». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку музею у Facebook.

Як зазначається, на виставці представлено розмаїття живописних жанрів, серед яких: краєвид, натюрморт, портрет, жанрова картина.

Окрім природи, художницю Ірину Костирко цікавить життя оточуючих людей, яких вона зобразила на картинах. Значний розділ виставки присвячено Дніпру - її рідному «місту на трьох пагорбах» та людям, які тут живуть. Це і міський краєвид («В піднебесну височінь», 2008), і портретні зображення цікавих автору персонажів («Портрет Антоніни Андріївни», 2008), і жанрові замальовки з життя мегаполісу («Мир», 2016).

Відзначається, що зображення певної людської постаті в роботах авторки стає узагальненим портретним образом суспільного значення («Мелодія міста», 2010).

Картини експонуватимуться до 9 грудня в Дніпропетровському художньому музеї за адресою: вулиця Шевченка, 21. Графік роботи: щоденно, окрім понеділка та вівторка з 10:00 до 17:30 (каса працює до 17:00).

Нагадаємо, що в Дніпровському Музеї українського живопису відкрили першу персональну виставку дніпровського художника Олександра Нем’ятого «Череда». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Сьогодні в усьому світі відзначають День рідної мови. В Україні це питання є особливо актуальним, адже сотні років на наших землях викорінювали все українське.Кажуть, що до початку «братніх&raqu...
Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...