App Store Google Play

У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

16.11.2018 18:30
У Дніпрі відкрилась виставка картин, присвячена життю міста

Вчора, 15 листопада, в Дніпропетровському художньому музеї відкрилась виставка місцевої художниці Ірини Костирко «Моя осінь-весна». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку музею у Facebook.

Як зазначається, на виставці представлено розмаїття живописних жанрів, серед яких: краєвид, натюрморт, портрет, жанрова картина.

Окрім природи, художницю Ірину Костирко цікавить життя оточуючих людей, яких вона зобразила на картинах. Значний розділ виставки присвячено Дніпру - її рідному «місту на трьох пагорбах» та людям, які тут живуть. Це і міський краєвид («В піднебесну височінь», 2008), і портретні зображення цікавих автору персонажів («Портрет Антоніни Андріївни», 2008), і жанрові замальовки з життя мегаполісу («Мир», 2016).

Відзначається, що зображення певної людської постаті в роботах авторки стає узагальненим портретним образом суспільного значення («Мелодія міста», 2010).

Картини експонуватимуться до 9 грудня в Дніпропетровському художньому музеї за адресою: вулиця Шевченка, 21. Графік роботи: щоденно, окрім понеділка та вівторка з 10:00 до 17:30 (каса працює до 17:00).

Нагадаємо, що в Дніпровському Музеї українського живопису відкрили першу персональну виставку дніпровського художника Олександра Нем’ятого «Череда». 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...