App Store Google Play

Сьогодні дніпрян запрошують дізнатися про творчу династію України - родину Якутовичів

16.11.2018 15:20
Сьогодні дніпрян запрошують дізнатися про творчу династію України - родину Якутовичів

Сьогодні, 16 листопада, дніпрян запрошують на лекцію, присвячену одній з найцікаіших творчих династій України - родини Якутовичів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, діяльність родини Якутовичів значно вплинула не лише на розвиток української графіки, а й на українське мистецьке середовище загалом.

Дослідницький проект належить Yakutovych.Academy та ініційований Поліною Ліміною. Академія концентрується на вивченні життя та творчого доробку митців та мисткинь цієї сім’ї. Окрему увагу команда проекту приділяє колу їхніх друзів, яке складалось, зокрема, з таких талановитих діячів української культури, як Сергій Параджанов, Юрій Іллєнко, Микола та Ольга Рапай-Маркіш, Роман Корогодський, Тіберій Сільваші та Лесь Подерв’янський.

У галереї Артсвіт (у колекції якої, до речі, також є роботи Якутовичів) відбудеться лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим. Поліна розповість про сучасні виклики та тенденції в історії мистецтва, про розвідки в сфері радянської спадщини, а також про розвиток digital art history (комп’ютерного мистецтва).

Також координатор проекту Yakutovych.Academy, куратор, засновник Ya Gallery Павло Гудімов презентує веб-ресурс Yakutovych.Academy як зразок сучасного мистецтвознавчого дослідження та поділиться досвідом розробки проекту, створення особових архівів та співпраці з Якутовичами.

Ознайомитись з проектом можна, натиснувши тут.

Лекція відбудеться в галереї Артсвіт за адресою: вулиця Січових Стрільців, 4а. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка, яка відображає минуле та сучасність міста Хмельницького за допомогою фотографій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...