App Store Google Play

Сьогодні дніпрян запрошують дізнатися про творчу династію України - родину Якутовичів

16.11.2018 15:20
Сьогодні дніпрян запрошують дізнатися про творчу династію України - родину Якутовичів

Сьогодні, 16 листопада, дніпрян запрошують на лекцію, присвячену одній з найцікаіших творчих династій України - родини Якутовичів. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку заходу у Facebook.

Як зазначається, діяльність родини Якутовичів значно вплинула не лише на розвиток української графіки, а й на українське мистецьке середовище загалом.

Дослідницький проект належить Yakutovych.Academy та ініційований Поліною Ліміною. Академія концентрується на вивченні життя та творчого доробку митців та мисткинь цієї сім’ї. Окрему увагу команда проекту приділяє колу їхніх друзів, яке складалось, зокрема, з таких талановитих діячів української культури, як Сергій Параджанов, Юрій Іллєнко, Микола та Ольга Рапай-Маркіш, Роман Корогодський, Тіберій Сільваші та Лесь Подерв’янський.

У галереї Артсвіт (у колекції якої, до речі, також є роботи Якутовичів) відбудеться лекція Павла Гудімова та Поліни Байцим. Поліна розповість про сучасні виклики та тенденції в історії мистецтва, про розвідки в сфері радянської спадщини, а також про розвиток digital art history (комп’ютерного мистецтва).

Також координатор проекту Yakutovych.Academy, куратор, засновник Ya Gallery Павло Гудімов презентує веб-ресурс Yakutovych.Academy як зразок сучасного мистецтвознавчого дослідження та поділиться досвідом розробки проекту, створення особових архівів та співпраці з Якутовичами.

Ознайомитись з проектом можна, натиснувши тут.

Лекція відбудеться в галереї Артсвіт за адресою: вулиця Січових Стрільців, 4а. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка, яка відображає минуле та сучасність міста Хмельницького за допомогою фотографій.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...