App Store Google Play

Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

16.11.2018 08:00
Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

Вчора, 15 листопада, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрився IV арт-проект «Чарівне місто на Дніпрі», який являє собою п’ять арт-майданчиків із роботами дніпровських митців різного віку – і знаних, і початківців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради Дніпра. 

Як зазначається, захід зібрав професійних художників, студентів і викладачів Дніпровського театрально-художнього коледжу, вихованців художніх шкіл міста та поціновувачів мистецтва.

Народний художник України, голова Дніпропетровської організації Національної спілки художників України Андрій Пікуш розповів, що у виставковій залі організації представлено 120 робіт дніпровських художників – членів Національної спілки. Переважно це живопис, є також графіка, скульптура.

В одній із виставкових зал у рамках арт-проекту проходить персональна виставка  викладача Дніпровського театрально-художнього коледжу, заслуженого художника України Григорія Чернети.

«Художник – спостерігач життя, він малює образи. Всі 35 представлених картин написані з натури», – розповів майстер.

Після урочистого старту арт-проекту «Чарівне місто на Дніпрі» у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України розпочалося відкриття й решти чотирьох його майданчиків. Це – арт-зона Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23), де представлено роботи найбільш юних учасників віком від 5 до 16 років, та арт-центр «Квартира» (пл. Троїцька, 3), де свою майстерність показують члени спілки архітекторів. Також роботи учасників проекту представлені у Дніпропетровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) та в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара (пл. Шевченка, 1).

Загалом увесь проект налічує близько 450 робіт у різних напрямах: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, кераміка, скульптура, комп’ютерна графіка, архітектура.

Усі майданчики працюватимуть до 30 листопада. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...