App Store Google Play

Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

16.11.2018 08:00
Марафон по виставкових майданчиках: У Дніпрі відкрився IVхудожній арт-проект

Вчора, 15 листопада, у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України відкрився IV арт-проект «Чарівне місто на Дніпрі», який являє собою п’ять арт-майданчиків із роботами дніпровських митців різного віку – і знаних, і початківців. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт міськради Дніпра. 

Як зазначається, захід зібрав професійних художників, студентів і викладачів Дніпровського театрально-художнього коледжу, вихованців художніх шкіл міста та поціновувачів мистецтва.

Народний художник України, голова Дніпропетровської організації Національної спілки художників України Андрій Пікуш розповів, що у виставковій залі організації представлено 120 робіт дніпровських художників – членів Національної спілки. Переважно це живопис, є також графіка, скульптура.

В одній із виставкових зал у рамках арт-проекту проходить персональна виставка  викладача Дніпровського театрально-художнього коледжу, заслуженого художника України Григорія Чернети.

«Художник – спостерігач життя, він малює образи. Всі 35 представлених картин написані з натури», – розповів майстер.

Після урочистого старту арт-проекту «Чарівне місто на Дніпрі» у виставковій залі Дніпропетровської організації Національної спілки художників України розпочалося відкриття й решти чотирьох його майданчиків. Це – арт-зона Центральної міської бібліотеки (вул. Воскресенська, 23), де представлено роботи найбільш юних учасників віком від 5 до 16 років, та арт-центр «Квартира» (пл. Троїцька, 3), де свою майстерність показують члени спілки архітекторів. Також роботи учасників проекту представлені у Дніпропетровському художньому музеї (вул. Шевченка, 21) та в Палаці студентів Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара (пл. Шевченка, 1).

Загалом увесь проект налічує близько 450 робіт у різних напрямах: живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво, кераміка, скульптура, комп’ютерна графіка, архітектура.

Усі майданчики працюватимуть до 30 листопада. Вхід вільний.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі відкрилась виставка картин народних майстрів-модерністів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...