App Store Google Play

Криворізький аеропорт найняв фірму за 24,8 млн гривень, відкинувши більш вигідні пропозиції

16.11.2018 20:00
Криворізький аеропорт найняв фірму за 24,8 млн гривень, відкинувши більш вигідні пропозиції

15 листопада комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Кривий Ріг» Криворізької міськради уклав договір з ТОВ «Донпромпроект» на реконструкцію підсистеми світлотехнічного обладнання аеродрому (з установкою комплекту вогнів наближення 1-ї категорії ІКАО за двома напрямками посадки) в аеропорту Кривого Рогу. Вартість договору - 24,8 мільйонів гривень, передає Дніпроград із посиланням на розслідування газети “Лица”.

В аукціоні взяло участь чотири фірми, дві з них з Кривого Рогу (ТОВ «Донпромпроект» і ТОВ «Укрмонтажспецбуд») і дві - з Києва (ТОВ «Авіа Консалт» і ТОВ «СДЛ Монтаж»).

Конкуренти ТОВ «Донпромпроект» пропонували виконати роботи на 2,6 - 2,7 мільйонів ​​гривень - дешевше, ніж переможець тендеру, але у них виявили недостачу довідок і невідповідності в пакеті документів, поданому для участі в закупівлі.

До цього ТОВ «Донпромпроект» виконувало ремонти в школах і дитсадках, реконструювала адмінбудівлі, упорядковувало вулицю тощо. Криворізька фірма не виконувала раніше аналогічні договори, зате виконувало ТОВ «Електро Люкс Монтаж», яке буде безпосередньо монтувати обладнання. Субпідрядник виконував ремонт стельового і підферменних освітлення для ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг».

Як зазначали "Наші гроші", зараз криворізький «Донпромпроект» належить Юрію Герману з Тернопільщини. До початку 2015 року він керував нині ліквідованим ВАТ «Кріворіжжітлобуд» Ольги Отфіновской, Алли Чернявської, екс-керівника КЗ «Молодіжний центр Дніпропетровщини» Дніпропетровської облради Андрія Сухарєва та екс-керівника КП «Сансервіс» Сергія Сміливого. Раніше співвласником і гендиректором цієї компанії був екс-депутат Криворізької райради від Партії регіонів Віктор Геночкін.

До цього «Донпромпроектом» володів Марк Попов, відомий як співзасновник ТОВ «Ремтекс», де його партнерами були Інна Рожкова і екс-депутат Криворізької райради від Партії регіонів Юрій Вінклер.

Раніше «Лица» писали про цілу низку будівельних фірм, пов'язаних з людьми на прізвище Попов.

Субпідрядник «Донпромпроекта» ТОВ «Електро Люкс Монтаж» прописано за адресою м Кривий Ріг, вул. Криворіжсталі, 10. За тією ж адресою прописано і ПАТ «КРІВОРІЖІНДУСТРБУД».

Керівник ПАТ «КРІВОРІЖІНДУСТРБУД» Павло Гівель, брат Ярослава Гівеля, депутата Дніпровської міськради, члена фракції «Опозиційний блок».

Ярослав Гівель є керівником благодійного фонду «Майбутнє Кривбасу», засновник якого - Олександр Вілкул.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...
Світ повинен обертатись навколо кожного населеного пункта окремо. Тоді він почне обертатись навколо України. Для мене завжди був прикладом Олександрівський районний краєзнавчий музей на...