App Store Google Play

Побиття охоронцями та приховані камери: київських акторів вигнали з хостелу у Дніпрі

16.11.2018 16:20
Побиття охоронцями та приховані камери: київських акторів вигнали з хостелу у Дніпрі

Акторів Київської театр-студії "МІФ", які завітали до Дніпра на Театральний фестиваль, грубо виселили із хостелу "Вишня". При це на своїй сторінці у Facebook розповіла художня керівниця студії Олександра Кравченко, передає Дніпроград.

Дівчина розповіла, що 12 листопада акторська група із п'яти осіб приїхали у Дніпро на Театральний фестиваль та заселилися в хостел "Вишня" та заплатили за п'ять ночей за п'ятьох людей.

"Поселили нас в кімнаті на шість місць. Але тільки нас. Нікого не підселяли і не збирались. Правда ключі від кімнати не дали. Типу "у них не крадуть, а цінні речі складайте в шафу". І наче все інше норм було, ну окрім місцями відверто хамської поведінки персоналу (класична ситуація)", - розповіла Олександра Кравченко.

Акторка розповідає, після зіграної вистави вони вирішили колективом це відсвяткувати. Купили алкогольний напій та пішли у хостел до своєї кімнати. 

"До нас зайшла адмін та у грубій формі повідомила, що у них заборонено вживати алкоголь, їсти в кімнаті не можна і закривати кімнату зсередини теж неможна. Також заявила, що в кімнатах хостелу стоять камери. Тобто вони бачать усе, що ми робимо", - розповіла дівчина. 

Зранку, за словами Олександри Кравченко, акторам дали годину на виселення та відмовилися повертати кошти за дві оплачені наперед доби. Вона також наголосила, що про правила перебування у закладі її не попереджали, ніякі умови не пояснювали, і жодних документів гості хостелу не підписували. Зазначимо, що на сайті хостелу будь-які правила чи статут також відсутні.

"При чем тут закон? У нас свои правила." - дослівна цитати. Ми викликали поліцію. Проте до нас у кімнату увірвалися чоловіки у формі охорони "ГУАРД". Кричали, матюкались, кидались принизливими фразами. А потім почали силоміць виштовхувати нас напівроздягнених з кімнати. Я чекала на поліцію. Спроба виштовхати нас повторилась. Тільки цього разу під руку попала моя акторка, яку за шкірки тігнули по підлозі", - розповіла Кравченко.

Коли приїхав наряд поліції, актори написали заяви у правоохоронні органи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...