App Store Google Play

Дніпро посів 12 місце у рейтингу легкості ведення бізнесу в регіонах

16.11.2018 12:40
Дніпро посів 12 місце у рейтингу легкості ведення бізнесу в регіонах

У Дніпрі стартував другий день Міжнародного економічного форуму “DEF’ 2018”. Сьогодні, 16 листопада, у Дніпропетровській обласній державній адміністрації та культурно-виставковому центрі Mediaprostir проходять ряд конференцій, круглих столів, семінарів та воркшопів за участю провідних економічних експертів. Так, у рамках другого дня форуму відбулась конференція “Дніпро як місто для бізнесу”, передає Дніпроград із місця події.

На ній презентували рейтинг легкості ведення бізнесу в регіонах. В опитуванні взяли участь майже 1,5 тисячі компаній з усіх областей України.

“Основна ідея цього рейтингу - відобразити ситуацію загальнонаціональну. Але також ми хотіли показати, як почуває себе кожна окрема область і кожне окреме місто. Сьогодні ми презентували результати загальні і ті, які в першу чергу стосуються Дніпра. А також підготували рекомендації, як в цьому рейтингу піднятись і покращити ситуацію регіону”, - прокоментувала виконавчий директор Спілки українських підприємців Катерина Глазкова.

За основу рейтингу його творці взяли компоненти Світового банку, які можуть стосуватися місцевого самоврядування. Серед них - створення підприємства, одержання дозволів на будівництво, сплата місцевих податків, оформлення земельної ділянки, приєднання до електромереж та електронні сервіси.

За сукупним результатів усіх цих компонентів Дніпро має 296 балів і посідає 12 місце в рейтингу легкості ведення бізнесу в регіонах.

Найкращим показником виявилось створення підприємства. За нього Дніпру дали  85 балів з можливих 100. Найгіршим - сплата місцевих податків (25 балів зі 100).

Для покращення ситуації легкості ведення бізнесу в регіоні експерти запропонували запровадити електронне надання дозволів шляхом приєднання до загальнодержавних систем електронних послуг (або розробити локальний аналог), забезпечити прозорість містобудівної документації (виклавши її онлайн), зменшити до нуля розмір пайового внеску в інфраструктуру, а також прискорити процес оформлення земельних ділянок під лінії електропередач.

Раніше повідомлялося, що у Дніпрі стартував Міжнародний економічний форум-2018.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...