App Store Google Play

Автори, так званих, "мовних патрулів" працюють на російську пропаганду

16.11.2018 09:40
Автори, так званих, "мовних патрулів" працюють на російську пропаганду

Витівка замовників провокації “мовний патруль” та її організаторів, активістів “Стоп Нелегал” вийшла за межі країни (та здорового глузду) і поширилась на пропагандистські російські ЗМІ. Інформація про це з'явилася у статті російського сайту “Экономика. Сегодня”, передає Дніпроград.

Фейки про так звані “мовні патрулі” систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Основною їхньою метою було дискредитувати народного депутата Андрія Денисенка та дестабілізувати ситуацію в Україні. Коли люди почали сумніватися у правдивості акції, вірогідно, проплачені хлопці з організації “Стоп Нелегал” перевдяглись у військову форму та самі вийшли на вулиці Дніпра. Відео, де вони вимагають від російськомовних громадян сплатити штраф від імені Андрія Денисенка, миттєво розлетілися по таким ресурсам як “Днепровская панорама”, “Горсовет” та “Обозреватель” (причому без посилання на джерело).

На цьому замовники не зупинились, адже про правдивість “мовних патрулів” у Дніпрі почали писати не лише близькі до міськради ЗМІ, а й пропагандистські російські інтернет-портали.

“Украинские националисты, говорившие о "языковом патруле" в Днепре (бывший Днепропетровск) как о фейке, теперь вынуждены признать, что он существует. И не просто существует, но и штрафует русскоязычных горожан”, - зазначили журналісти сайту “Экономика. Сегодня”.

Таким чином, автори витівки про “мовний патруль” працюють на російську пропаганду, не зважаючи на те, що вже декілька років поспіль триває російсько-українська війна, на якій гинуть тисячі українців. А подібна пропаганда є невід'ємною складовою "гібридної" війни, яку Російська Федерація веде проти України.

Раніше повідомлялося, що, як зазначив, народний депутат України Андрій Денисенко, провокацію запустили Борис Філатов та Геннадій Корбан. Із цього приводу чиновник звернувся до правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України (за статтею 161 Кримінального кодексу України - розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискримінація за мовною ознакою).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...