App Store Google Play

Автори, так званих, "мовних патрулів" працюють на російську пропаганду

16.11.2018 09:40
Автори, так званих, "мовних патрулів" працюють на російську пропаганду

Витівка замовників провокації “мовний патруль” та її організаторів, активістів “Стоп Нелегал” вийшла за межі країни (та здорового глузду) і поширилась на пропагандистські російські ЗМІ. Інформація про це з'явилася у статті російського сайту “Экономика. Сегодня”, передає Дніпроград.

Фейки про так звані “мовні патрулі” систематично з’являлися на підробних сторінках у Facebook. Основною їхньою метою було дискредитувати народного депутата Андрія Денисенка та дестабілізувати ситуацію в Україні. Коли люди почали сумніватися у правдивості акції, вірогідно, проплачені хлопці з організації “Стоп Нелегал” перевдяглись у військову форму та самі вийшли на вулиці Дніпра. Відео, де вони вимагають від російськомовних громадян сплатити штраф від імені Андрія Денисенка, миттєво розлетілися по таким ресурсам як “Днепровская панорама”, “Горсовет” та “Обозреватель” (причому без посилання на джерело).

На цьому замовники не зупинились, адже про правдивість “мовних патрулів” у Дніпрі почали писати не лише близькі до міськради ЗМІ, а й пропагандистські російські інтернет-портали.

“Украинские националисты, говорившие о "языковом патруле" в Днепре (бывший Днепропетровск) как о фейке, теперь вынуждены признать, что он существует. И не просто существует, но и штрафует русскоязычных горожан”, - зазначили журналісти сайту “Экономика. Сегодня”.

Таким чином, автори витівки про “мовний патруль” працюють на російську пропаганду, не зважаючи на те, що вже декілька років поспіль триває російсько-українська війна, на якій гинуть тисячі українців. А подібна пропаганда є невід'ємною складовою "гібридної" війни, яку Російська Федерація веде проти України.

Раніше повідомлялося, що, як зазначив, народний депутат України Андрій Денисенко, провокацію запустили Борис Філатов та Геннадій Корбан. Із цього приводу чиновник звернувся до правоохоронних органів, Міністерства внутрішніх справ та Генеральної прокуратури України (за статтею 161 Кримінального кодексу України - розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискримінація за мовною ознакою).

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...