App Store Google Play

З початку року ДніпроОДА вже привела до ладу понад 120 міських та сільських вулиць

15.11.2018 12:40
З початку року ДніпроОДА вже привела до ладу понад 120 міських та сільських вулиць

Понад 120 міських та сільських вулиць – вже із якісним покриттям. Саме стільки доріг з початку 2018-го привела до ладу Дніпропетровська облдержадміністрація. Із новим асфальтом і вулиця Гідності у Марганці. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Мешканці Дніпропетровщини мають пересуватися якісними автошляхами. З початку 2018-го в населених пунктах області вже капітально відремонтували понад 120 доріг. Із якісним асфальтом – і вулиця Гідності у Марганці», – зазначив голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ДніпроОДА капітально відремонтувала вулицю Гідності у Марганці

Вулиця Гідності – одна із головних транспортних магістралей Марганця. Вона входить до кільцевого міського маршруту. Дорога жвава, хоча і розташована у приватному секторі. Нею їздить багато міських та міжміських автобусів. Місцеві кажуть, покриття там було нікудишнє. Його не оновлювали десятиліттями.

«Понад 30 років живу на цій вулиці, й не пригадаю, щоб за цей час тут були якісь ремонти», – сказала марганчанка Наталя Гаврилова.

Дорогу капітально відремонтували. Зробили бордюри, нанесли розмітку. Всі роботи – обласним коштом.

Вулиця – жвава

«Нарешті дочекалися якісного та рівного покриття. Раніше тут неможливо було проїхати, ані автобусом, ані автомобілем. Тепер дорога гарна. Цю подію обговорює все місто, тому що тема дуже наболіла для нас», – поділилася мешканка Марганця Наталя Селютіна.

Гарантія на нове покриття – 5 років.

«Ми з чоловіком часто їздимо цією вулицею. Коли почався ремонт, не вірили, що зроблять до кінця року. Натомість тепер, як то кажуть, відчуйте різницю, – розповіла місцева Раїса Токарчук. – Зараз коли заходжу в автобус, у водіїв питаю, мовляв, ну як? Вони посміхаються від задоволення. Тому що дорога і справді чудова».

 У 2018-му в Марганці обласним коштом капітально відремонтували ще дві вулиці – Ванцетті, з частиною провулку Ревун, та Будівельну.

Нагадаємо, що в поточному році у Дніпровському районі вже відремонтували 23 дороги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...