App Store Google Play

З початку року ДніпроОДА вже привела до ладу понад 120 міських та сільських вулиць

15.11.2018 12:40
З початку року ДніпроОДА вже привела до ладу понад 120 міських та сільських вулиць

Понад 120 міських та сільських вулиць – вже із якісним покриттям. Саме стільки доріг з початку 2018-го привела до ладу Дніпропетровська облдержадміністрація. Із новим асфальтом і вулиця Гідності у Марганці. Про це повідомив очільник області Валентин Резніченко.

«Мешканці Дніпропетровщини мають пересуватися якісними автошляхами. З початку 2018-го в населених пунктах області вже капітально відремонтували понад 120 доріг. Із якісним асфальтом – і вулиця Гідності у Марганці», – зазначив голова  Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

ДніпроОДА капітально відремонтувала вулицю Гідності у Марганці

Вулиця Гідності – одна із головних транспортних магістралей Марганця. Вона входить до кільцевого міського маршруту. Дорога жвава, хоча і розташована у приватному секторі. Нею їздить багато міських та міжміських автобусів. Місцеві кажуть, покриття там було нікудишнє. Його не оновлювали десятиліттями.

«Понад 30 років живу на цій вулиці, й не пригадаю, щоб за цей час тут були якісь ремонти», – сказала марганчанка Наталя Гаврилова.

Дорогу капітально відремонтували. Зробили бордюри, нанесли розмітку. Всі роботи – обласним коштом.

Вулиця – жвава

«Нарешті дочекалися якісного та рівного покриття. Раніше тут неможливо було проїхати, ані автобусом, ані автомобілем. Тепер дорога гарна. Цю подію обговорює все місто, тому що тема дуже наболіла для нас», – поділилася мешканка Марганця Наталя Селютіна.

Гарантія на нове покриття – 5 років.

«Ми з чоловіком часто їздимо цією вулицею. Коли почався ремонт, не вірили, що зроблять до кінця року. Натомість тепер, як то кажуть, відчуйте різницю, – розповіла місцева Раїса Токарчук. – Зараз коли заходжу в автобус, у водіїв питаю, мовляв, ну як? Вони посміхаються від задоволення. Тому що дорога і справді чудова».

 У 2018-му в Марганці обласним коштом капітально відремонтували ще дві вулиці – Ванцетті, з частиною провулку Ревун, та Будівельну.

Нагадаємо, що в поточному році у Дніпровському районі вже відремонтували 23 дороги.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...