App Store Google Play

В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

15.11.2018 19:30
 В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

Сьогодні, 15 листопада, в обласному реабілітаційному центрі для учасників АТО пройшов майстер-клас для бійців з виготовлення карамелі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Для військових, які проходять реабілітацію в центрі, свої навички продемонструвала волонтерка та Олена Габайдуліна, яка вже не перший рік професійно займається виготовленням та фігурним оформленням карамельних виробів.

Волонтерка показала весь процес перетворення карамелі у смачні та красиві цукерки, які можна використовувати для подарунків своїм близьким.

«Це заняття не потребує особливих навичок чи значних грошей. Все можна робити просто у себе на кухні та як результат отримувати карамельні вироби, якими можна радувати своїх близьких та друзів», - розповіла Олена Габайдуліна.

Ця незвичайна справа неабияк викликала зацікавлення у присутніх бійців. У всіх них з першого разу вдалося створити з шматочків карамелі цукерки у вигляді тварин та інших різноманітних фігур.

Майстер з виготовлення карамелі наголосила, що напередодні новорічних свят такі навички точно стануть у нагоді бійцям.

Разом із бійцями виготовляти карамель навчалася і начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...
Не можу спокійно заснути. З голови не йде розмова з таксистом...Йому безперестанно телефонує жіночка, яка волає в слухавку. Він пояснює: "Я с клиентом"... На третій дзвінок відповідь: "Дура, я зарабат...
Ярема ГАЛАЙДА

Легенда про павучка

Її пов‘язують з Робертом І Брюсом, королем Шотландії 1306 - 1329.І вона має два варіанти. Хоча суть в неї одна.Згідно з одним з варіантів, після ніщивної поразки при Дарлі у 1306 році Брюс відст...
Уже 2 роки спілкуюсь із молодими людьми (університет-постуніверситет). Багато з них готові піти в село вчителем аби уникнути армії. Точніше строкової служби.Абсолютно розумію чому це відбувається. Уяв...