App Store Google Play

В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

15.11.2018 19:30
 В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

Сьогодні, 15 листопада, в обласному реабілітаційному центрі для учасників АТО пройшов майстер-клас для бійців з виготовлення карамелі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Для військових, які проходять реабілітацію в центрі, свої навички продемонструвала волонтерка та Олена Габайдуліна, яка вже не перший рік професійно займається виготовленням та фігурним оформленням карамельних виробів.

Волонтерка показала весь процес перетворення карамелі у смачні та красиві цукерки, які можна використовувати для подарунків своїм близьким.

«Це заняття не потребує особливих навичок чи значних грошей. Все можна робити просто у себе на кухні та як результат отримувати карамельні вироби, якими можна радувати своїх близьких та друзів», - розповіла Олена Габайдуліна.

Ця незвичайна справа неабияк викликала зацікавлення у присутніх бійців. У всіх них з першого разу вдалося створити з шматочків карамелі цукерки у вигляді тварин та інших різноманітних фігур.

Майстер з виготовлення карамелі наголосила, що напередодні новорічних свят такі навички точно стануть у нагоді бійцям.

Разом із бійцями виготовляти карамель навчалася і начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...