App Store Google Play

В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

15.11.2018 19:30
 В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

Сьогодні, 15 листопада, в обласному реабілітаційному центрі для учасників АТО пройшов майстер-клас для бійців з виготовлення карамелі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Для військових, які проходять реабілітацію в центрі, свої навички продемонструвала волонтерка та Олена Габайдуліна, яка вже не перший рік професійно займається виготовленням та фігурним оформленням карамельних виробів.

Волонтерка показала весь процес перетворення карамелі у смачні та красиві цукерки, які можна використовувати для подарунків своїм близьким.

«Це заняття не потребує особливих навичок чи значних грошей. Все можна робити просто у себе на кухні та як результат отримувати карамельні вироби, якими можна радувати своїх близьких та друзів», - розповіла Олена Габайдуліна.

Ця незвичайна справа неабияк викликала зацікавлення у присутніх бійців. У всіх них з першого разу вдалося створити з шматочків карамелі цукерки у вигляді тварин та інших різноманітних фігур.

Майстер з виготовлення карамелі наголосила, що напередодні новорічних свят такі навички точно стануть у нагоді бійцям.

Разом із бійцями виготовляти карамель навчалася і начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...