App Store Google Play

В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

15.11.2018 19:30
 В дніпровському реабілітаційному центрі військових навчали виготовляти карамель

Сьогодні, 15 листопада, в обласному реабілітаційному центрі для учасників АТО пройшов майстер-клас для бійців з виготовлення карамелі. Про це з місця події повідомляє кореспондент Дніпрограда.

Для військових, які проходять реабілітацію в центрі, свої навички продемонструвала волонтерка та Олена Габайдуліна, яка вже не перший рік професійно займається виготовленням та фігурним оформленням карамельних виробів.

Волонтерка показала весь процес перетворення карамелі у смачні та красиві цукерки, які можна використовувати для подарунків своїм близьким.

«Це заняття не потребує особливих навичок чи значних грошей. Все можна робити просто у себе на кухні та як результат отримувати карамельні вироби, якими можна радувати своїх близьких та друзів», - розповіла Олена Габайдуліна.

Ця незвичайна справа неабияк викликала зацікавлення у присутніх бійців. У всіх них з першого разу вдалося створити з шматочків карамелі цукерки у вигляді тварин та інших різноманітних фігур.

Майстер з виготовлення карамелі наголосила, що напередодні новорічних свят такі навички точно стануть у нагоді бійцям.

Разом із бійцями виготовляти карамель навчалася і начальник управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка.

 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...