App Store Google Play

У Дніпрі стартував Міжнародний економічний форум-2018

15.11.2018 17:40
У Дніпрі стартував Міжнародний економічний форум-2018

У Дніпрі в культурно-діловому центрі «Менора» стартував найкрупніший у країні регіональний економічний захід - Другий Міжнародний економічний форум-2018. На нього завітали бізнесмени, банкіри, економісти, інвестори та експерти з понад 30 країн світу. Протягом двох днів учасники плануватимуть тут подальші кроки, потрібні для успіху нашої економіки, залучатимуть інвесторів, а також обговорюватимуть нові зовнішні ринки для української продукції. Про це повідомляє Дніпроград із місця події.

У цьому році форум зібрав ще більшу кількість учасників, міжнародних послів та представників різноманітних компаній, ніж у минулому.

“До нас навіть завітала чеська делегація у складі 46 людей, які прилетіли на окремому літаку. Ми пишаємось тим, що на форум приїжджає багато спікерів і так само багато людей приходять їх послухати. Цей захід дуже важливий, адже розвиток країни можливий тільки завдяки діалогу - держави з бізнесом, бізнесу з суспільством, суспільства з державою. Держава - це сукупність зусиль кожного її громадянина”, - зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик.

За словами організаторів, результатом економічних форумів завжди стають нові партнерські угоди.

“Наприклад, на минулому форумі компанія ДТЕК разом із китайською компанією оголосили про побудову в Нікопольському районі третьої за потужністю сонячної електростанції, яка запрацює вже у лютому наступного року. Тоді ж заявили і про початок будівництва біогазової станції на стічних водах Дніпроводоканалу в Дніпровському районі. Перша подібна в Європі електростанція також запрацює на початку наступного року. Тому ми впевнені, що результатами цього форуму стануть ще декількох інвестиційних процесів”, - прокоментував Юрій Голик.

Як зазначив, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов, ще одна мета сьогоднішнього заходу - показати, що Січеславщина здатна забезпечити умови для існування безпечного та цивілізованого світового бізнесу.

“Сьогодні наш край - демонстрація того, що ми можемо об’єднати зусилля всіх гілок влади. Всі особи, які приймають рішення на обласному рівні, мають спільну мотивацію - зробити життя регіону краще. А головний чинник у цьому - розвиток економіки. Сьогодні Січеславщина дає 11% ВВП і на території нашої області один з найбільших показників ВВП на душу населення. А підприємства та економіка нашої області мають плідні широкі результативні контакти зі світовими партнерами”, - додав Гліб Пригунов.

Крім того, вчора, 14 листопада, за день до офіційного відкриття, відбулось декілька круглих столів - ділові зустрічі підприємців Дніпропетровської області із делегаціями з Франції та Чехії.

“Чеська Республіка сприймає Україну як свого традиційного торговельно-економічного партнера. Нині наш взаємний товарообмін сягає майже двох мільярдів євро на рік. Також на сьогодні в Україні працюють понад 200 чеських компаній, які розвивають тут свої проекти разом з українськими партнерами”, - прокоментував заступник міністра промисловості та торгівлі Чеської Республіки Іржі Гавлічек.

Також чеськи партнери вже зазначили про співпрацю саме із Дніпропетровським регіоном. За словами Іржі Гавлічека, чеські підприємці сприймають цю область як індустріальне серце України і вбачають тут великі можливості для своїх компаній у сфері промисловості, енергетики та охорони навколишнього середовища.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...