App Store Google Play

На Дніпропетровщині затриманий на хабарі правоохоронець продовжує працювати в поліції

15.11.2018 14:40
На Дніпропетровщині затриманий на хабарі правоохоронець продовжує працювати в поліції

Затриманий наприкінці жовтня минулого року старший оперуповноважений Управління захисту економіки підполковник Анатолій Похвалітий замість очікувати на вирок суду за гратами продовжує працювати в правоохоронних органах. Таку інформацію Дніпроград отримав з власних джерел.

Нагадаємо, що  Похвалітий разом із заступником начальника слідчого відділу Кам’янського відділу Нацполіції підполковником Віталієм Чернецем були затримані працівниками СБУ 24 жовтня 2017 року просто на робочих місцях на хабарі у 540 тис.грн.

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону висунула затриманим звинувачення за ч.4 ст.368 Кримінального кодексу України.

Згодом обох правоохоронців Жовтневий районний суд Дніпра випустив під заставу по мільйону гривень за кожного. Обидва фігуранта справи внесли заставу попри те, що річний дохід Похвалітого, згідно з декларацією складає трохи менше 100 тис.грн., а Віталія Чернеця – 115 тис.грн. Останнього було звільнено з посади 27 листопада 2017 року.

У ході слідства було встановлено, що на вилучених у Похвалітого особистих комп’ютері та флешках містились дані, які становлять державну таємницю. Відтак СБУ було прийняте рішення про скасування йому допуску до державної таємниці.

Утім, як повідомило джерело в правоохоронних органах, восени 2018 року Управління захисту економіки звернулось із клопотанням про поновлення Похвалітому допуску.

Наразі обвинувачений правоохоронець, попри вчинення кримінального правопорушення та грубе порушення охорони державної таємниці, продовжує виконувати оперативно-службову діяльність в органах Нацполіції, розповів Дніпрограду співрозмовник.

Справу про відсторонення Похвалітого від займаної посади ще в січні 2018 року мав розглянути Жовтневий райсуд Дніпра, проте засідання неодноразово переносились, а у підсумку справу було передано до Ленінського суду через самовідводи низки суддів.

Утім, за даними джерела, розгляд провадження штучно затягується і Ленінським судом, а затриманий на хабарі і досі не відсторонений з посади Анатолій Похвалітий продовжує «боротись з корупцією» в рідному Кам’янському, де суддею одного з райсудів працює його дружина.

Дніпроград звернувся до Управління захисту економіки Дніпропетровської області з проханням прокоментувати ситуацію та підтвердити чи спростувати факт виконання Анатолієм Похвалітим службових обов’язків, проте минуло вже більше двох тижнів, а відповідь досі не надійшла.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...