App Store Google Play

"Мовним патрулем" у Дніпрі виявилися активісти "Стоп Нелегал"

15.11.2018 13:40
"Мовним патрулем" у Дніпрі виявилися активісти "Стоп Нелегал"

Юнаки із так званого "Мовного патруля", які перевділися у військову форму та залякують російськомовних громадян Дніпра від імені народного депутата Андрій Денисенка штрафами, виявилися активістами організації "Стоп Нелегал". Про це на своїй сторінці у Facebook розповів депутат Чечелівської райради Кирило Дороленко, передає Дніпроград.

"Негідники з продажної організації «Стоп Нелегал» вчора провели замовний провокаційний «мовний патруль» в Дніпрі. Він зумисно був проведений під іменем нардепа Андрія Денисенка, хоча той не має до нього жодного стосунку", - розповів Дороленко.

На одному із відео, де "активісти" чіпляються до дніпрян, впізнали члена громадської організації "Стоп Нелегал".

"Він часто треться під Верховною Радою, роздаючи різноманітну чорнуху. Одягнувши камуфляжну форму (важливо, що на рукавах вони носили білі пов‘язки-маркери, як раніше носили сепаратисти, використовуючи візуальну розпізнавальну систему "свій-чужий"), спілкуючись українською, щоб максимально бути схожим на діючих захисників України або на ветеранів АТО, вони чіплялися до перехожих.

"Активісти" акцентували увагу на їхній російськомовності і створювали образ «українського карателя». Раніше це робили російські диверсійні групи в Криму та Донбасі, а у минулому столітті - спецзагони НКВС, налаштовуючи населення проти УПА", - пояснив Дороленко. 

Дніпроград звернув увагу на іншого "мовного патрульного", який теж виявився активістом ГО "Стоп Нелегал". Аналізуючи сторінку громадської організації можна зробити висновок, що обидва молодика беруть участь у київських заходах. Тож, чому вони з'явилися у Дніпрі - наразі незрозуміло.

В свою чергу, Кирило Дороленко звернув увагу на той факт, що інформацію про "денисенківських патрулів" пошири лише ті ЗМІ, які є наближеними до Філатова.

"Акція, звісно, не стала б резонансною без потужного інформаційного прикриття. Їх забезпечили у соцмережах риги та дотичні до Філатоffa ЗМІ. Одним з перших про це написав рупор передвиборчої кампанії міського голови - "Дніпровська панорама". Раніше міський голова відзначився в мовному питанні під лозунгом «Ніцоєвщіна не пройдьот» - і не зупинив просування російської культурної пропаганди в місто, одночасно створивши низку інформаційних кампаній для надання негативного іміджу українським патріотам. Філатoff майже не приймає самостійно жодного рішення, а центр реальної влади знаходиться в жилому комплексі «Амстердам». Не здивуюсь, якщо і в "мовного патруля" ноги звідти ростуть", - зазначив Дороленко. 

 

 

Зазначимо, що ці інформаційні сайти отримують з бюджетних коштів фінансування за так зване "висвітлення діяльності міської ради та депутатів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...