App Store Google Play

"Мовним патрулем" у Дніпрі виявилися активісти "Стоп Нелегал"

15.11.2018 13:40
"Мовним патрулем" у Дніпрі виявилися активісти "Стоп Нелегал"

Юнаки із так званого "Мовного патруля", які перевділися у військову форму та залякують російськомовних громадян Дніпра від імені народного депутата Андрій Денисенка штрафами, виявилися активістами організації "Стоп Нелегал". Про це на своїй сторінці у Facebook розповів депутат Чечелівської райради Кирило Дороленко, передає Дніпроград.

"Негідники з продажної організації «Стоп Нелегал» вчора провели замовний провокаційний «мовний патруль» в Дніпрі. Він зумисно був проведений під іменем нардепа Андрія Денисенка, хоча той не має до нього жодного стосунку", - розповів Дороленко.

На одному із відео, де "активісти" чіпляються до дніпрян, впізнали члена громадської організації "Стоп Нелегал".

"Він часто треться під Верховною Радою, роздаючи різноманітну чорнуху. Одягнувши камуфляжну форму (важливо, що на рукавах вони носили білі пов‘язки-маркери, як раніше носили сепаратисти, використовуючи візуальну розпізнавальну систему "свій-чужий"), спілкуючись українською, щоб максимально бути схожим на діючих захисників України або на ветеранів АТО, вони чіплялися до перехожих.

"Активісти" акцентували увагу на їхній російськомовності і створювали образ «українського карателя». Раніше це робили російські диверсійні групи в Криму та Донбасі, а у минулому столітті - спецзагони НКВС, налаштовуючи населення проти УПА", - пояснив Дороленко. 

Дніпроград звернув увагу на іншого "мовного патрульного", який теж виявився активістом ГО "Стоп Нелегал". Аналізуючи сторінку громадської організації можна зробити висновок, що обидва молодика беруть участь у київських заходах. Тож, чому вони з'явилися у Дніпрі - наразі незрозуміло.

В свою чергу, Кирило Дороленко звернув увагу на той факт, що інформацію про "денисенківських патрулів" пошири лише ті ЗМІ, які є наближеними до Філатова.

"Акція, звісно, не стала б резонансною без потужного інформаційного прикриття. Їх забезпечили у соцмережах риги та дотичні до Філатоffa ЗМІ. Одним з перших про це написав рупор передвиборчої кампанії міського голови - "Дніпровська панорама". Раніше міський голова відзначився в мовному питанні під лозунгом «Ніцоєвщіна не пройдьот» - і не зупинив просування російської культурної пропаганди в місто, одночасно створивши низку інформаційних кампаній для надання негативного іміджу українським патріотам. Філатoff майже не приймає самостійно жодного рішення, а центр реальної влади знаходиться в жилому комплексі «Амстердам». Не здивуюсь, якщо і в "мовного патруля" ноги звідти ростуть", - зазначив Дороленко. 

 

 

Зазначимо, що ці інформаційні сайти отримують з бюджетних коштів фінансування за так зване "висвітлення діяльності міської ради та депутатів".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...