App Store Google Play

Гройсман ініціюватиме відставку Вілкула через зірваний початок опалювального сезону

15.11.2018 10:20
Гройсман ініціюватиме відставку Вілкула через зірваний початок опалювального сезону

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звертатиметься до Парламенту, аби відсторонити від посад очільників тих міст, де зірвався початок опалювального сезону. Про це чиновник заявив на своїй сторінці у Twitter, передає Дніпроград.

За його словами, Уряд закачав 17 млрд кубів газу до сховища і ще 5 жовтня ухвалив рішення про початок опалювального сезону. Далі за підключення опалення у містах відповідає місцева влада. А якщо люди мерзнуть у своїх квартирах, це означає, що міські голови не здатні виконувати свої функції.

“Деякі міські голови творять казна-що. Невже важко з квітня підготувати теплосистему? Я буду звертатись до Парламенту, щоб відсторонити таких управлінців від посад. Люди не мають бути заручниками безвідповідальності місцевих голів”, - зазначив Володимир Гройсман.

Стосуватиметься це і голів Дніпропетровщини, зокрема очільників Кривого Рогу та Павлограду.

“Я вимушений як прем’єр-міністр, віце прем’єр-міністр профільний, займатись 24 години на добу, щоб розблокувати вольовими рішеннями питання по Кривому Рогу, Павлограду, Херсону… Тому що місцеві голови неспроможні виконати свою елементарну функцію”, - прокоментував ситуацію Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Також він запропонував міським радам ухвалити рішення та звернутися з ініціативою до Уряду, щоб отримати у власність теплоцентралі, які надають послуги мешканцям їхніх міст.

Нагадаємо, що попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення. Слідом за Кривим Рогом, опалювальний сезон зривається і в Павлограді. А газові монополісти “Дніпрогаз” та “Дніпропетровськгаз” заборгували Нафтогазу України чималу суму коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...