App Store Google Play

Гройсман ініціюватиме відставку Вілкула через зірваний початок опалювального сезону

15.11.2018 10:20
Гройсман ініціюватиме відставку Вілкула через зірваний початок опалювального сезону

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звертатиметься до Парламенту, аби відсторонити від посад очільників тих міст, де зірвався початок опалювального сезону. Про це чиновник заявив на своїй сторінці у Twitter, передає Дніпроград.

За його словами, Уряд закачав 17 млрд кубів газу до сховища і ще 5 жовтня ухвалив рішення про початок опалювального сезону. Далі за підключення опалення у містах відповідає місцева влада. А якщо люди мерзнуть у своїх квартирах, це означає, що міські голови не здатні виконувати свої функції.

“Деякі міські голови творять казна-що. Невже важко з квітня підготувати теплосистему? Я буду звертатись до Парламенту, щоб відсторонити таких управлінців від посад. Люди не мають бути заручниками безвідповідальності місцевих голів”, - зазначив Володимир Гройсман.

Стосуватиметься це і голів Дніпропетровщини, зокрема очільників Кривого Рогу та Павлограду.

“Я вимушений як прем’єр-міністр, віце прем’єр-міністр профільний, займатись 24 години на добу, щоб розблокувати вольовими рішеннями питання по Кривому Рогу, Павлограду, Херсону… Тому що місцеві голови неспроможні виконати свою елементарну функцію”, - прокоментував ситуацію Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

Також він запропонував міським радам ухвалити рішення та звернутися з ініціативою до Уряду, щоб отримати у власність теплоцентралі, які надають послуги мешканцям їхніх міст.

Нагадаємо, що попри мітинги мешканці Кривого Рогу досі без опалення. Слідом за Кривим Рогом, опалювальний сезон зривається і в Павлограді. А газові монополісти “Дніпрогаз” та “Дніпропетровськгаз” заборгували Нафтогазу України чималу суму коштів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...