App Store Google Play

Дніпро - єдине місто в Україні, у якому несправедливо розподіляють кошти на житловий фонд

15.11.2018 16:00
Дніпро - єдине місто в Україні, у якому несправедливо розподіляють кошти на житловий фонд

У наступному році на будинки, які обслуговує житловий сервіс, мерія спрямує майже 575 мільйонів гривень. Натомість на будинки ОСББ там пропонують виділити лише 15 мільйонів гривень. При тому, що останні займають третину всього житлового фонду міста. Для інших міст така ситуація не є характерною. Із такою заявою сьогодні, 15 листопада, під час прес-конференції в ІА “Відкритий” виступив депутат міської ради Дмитро Хозін, передає Дніпроград.

“За три роки кількість об’єднань співвласників багатоквартирних будинків зросла у декілька разів. Тому нині питання ремонту їхніх будинків стоїть гостро, адже зачіпає третину населення, яка сплачує податки і наповнює міський бюджет”, - зазначив Дмитро Хозін.

За словами чиновника, це несправедливо також тому, що у порівнянні з житловим сервісом,  ОСББ витрачає гроші на більш якісні ремонти.

“Гроші, які виділяють на ОСББ, завжди доходять до одержувача і витрачаються більш ефективно. У будинках житлового сервісу зазвичай ці гроші крадуть, у під’їзди закуповують неякісні лампочки, а дахи в будинках роблять до першого дощу. Ми навіть отримували відгуки про те, що зі старими дерев’яними вікнами мешканцям було тепліше, ніж із тими металопластиковими, які встановив житловий сервіс”, - додав депутат міської ради Дмитро Хозін.

Із цього приводу співвласники ОСББ та ЖБК зареєстрували електронну петицію із проханням збільшити фінансування на їхні будинки з міського бюджету Дніпра у 2019 році до 120 мільйонів гривень. За рекордну кількість часу вона набрала голосів більше необхідної тисячі. Далі петицію обговорили на закритому засіданні робочої групи із результатом рекомендувати міському голові “поручити Департаменту житлового господарства і Департаменту місцевого самоврядування розглянути можливість збільшення фінансування”.

“Утім, ми розуміємо, що обидва департаменти не зацікавленні у збільшенні фінансування ОСББ і ЖБК. Адже Департамент житлового господарства відриває ці гроші від себе, а Департамент місцевого самоврядування стосовно цього питання був пасивний і таким залишається”, - зазначив голова асоціації взаємодії ОСББ та ЖБК “Наш дім” Павло Хобот.

За словами авторів петиції, насправді рішення залежить від політичної волі міського голови. Тому співвласники ОСББ та ЖБК починають другий етап лобіювання своєї вимоги. Йдеться про кампанію звернень безпосередньо до Бориса Філатова із проханням збільшити фінансування на їхні будинки до 120 мільйонів гривень і підтримати свою ж програму. Також, окрім мера міста, мешканці звертатимуться до депутатів бюджетної комісії.

Раніше повідомлялося, що на допомогу ОСББ у Дніпрі планують витратити менше, ніж на КП “Зооконтроль”.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...