App Store Google Play

Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

15.11.2018 12:00
Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

25 окрема повітрянодесантна бригада Дніпропетровщини перейшла на нову систему харчування за каталогом. Новий раціон розроблений в рамках модернізації ЗСУ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бригади у Facebook.

Тепер на столах десантників будуть ананаси, банани, червона риба, йогурти, оливки. Крім того, в їдальні працюватимуть кухарі, які окрім цивільної спеціалізованої освіти, пройшли фахове навчання військових кухарів у селі Старичі Яворівського району. 

«Наразі відчутне покращення у системі харчування: різноманітність продуктів, новітнє обладнання, зокрема пароконвектомат, завдяки якому не тільки зменшується час приготування, а покращується смак страви, суттєво збільшується вихід готової м’ясної страви у зв’язку із інноваційною тепловою обробкою», - акцентував начальник продовольчої служби старший лейтенант Костянтин Свірідов.

За повідомленням, меню десантників складається з дотриманням добової калорійності (3500-6000) та денної грошової норми, встановленої договором (78,90 гр) з урахуванням надбавки десантно-штурмових військ. Раціон знаходиться під суворим контролем з боку медичної та продовольчої служб, і обов’язково затверджується командиром частини та його заступником з тилового забезпечення.

Підвіз продуктів відбувається згідно встановленого графіку з дотриманням усіх норм та правил транспортування і зберігання харчів. Важливо, що нова система харчування діє не лише в пункті постійної дислокації, а й під час виїзних навчань та у районах проведення Операції Об’єднаних Сил.

Нагадаємо, що у Криворізькій 17 танковій бригаді перейшли на нову систему харчування.

Раніше повідомлялося, що протягом наступного року у військовому містечку №2 в Черкаському мають капітально відремонтувати будівлю їдальні 93 бригади "Холодний Яр". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...