App Store Google Play

Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

15.11.2018 12:00
Червона риба, йогурти, оливки: десантники Дніпропетровщини перейшли на нову систему харчування

25 окрема повітрянодесантна бригада Дніпропетровщини перейшла на нову систему харчування за каталогом. Новий раціон розроблений в рамках модернізації ЗСУ. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку бригади у Facebook.

Тепер на столах десантників будуть ананаси, банани, червона риба, йогурти, оливки. Крім того, в їдальні працюватимуть кухарі, які окрім цивільної спеціалізованої освіти, пройшли фахове навчання військових кухарів у селі Старичі Яворівського району. 

«Наразі відчутне покращення у системі харчування: різноманітність продуктів, новітнє обладнання, зокрема пароконвектомат, завдяки якому не тільки зменшується час приготування, а покращується смак страви, суттєво збільшується вихід готової м’ясної страви у зв’язку із інноваційною тепловою обробкою», - акцентував начальник продовольчої служби старший лейтенант Костянтин Свірідов.

За повідомленням, меню десантників складається з дотриманням добової калорійності (3500-6000) та денної грошової норми, встановленої договором (78,90 гр) з урахуванням надбавки десантно-штурмових військ. Раціон знаходиться під суворим контролем з боку медичної та продовольчої служб, і обов’язково затверджується командиром частини та його заступником з тилового забезпечення.

Підвіз продуктів відбувається згідно встановленого графіку з дотриманням усіх норм та правил транспортування і зберігання харчів. Важливо, що нова система харчування діє не лише в пункті постійної дислокації, а й під час виїзних навчань та у районах проведення Операції Об’єднаних Сил.

Нагадаємо, що у Криворізькій 17 танковій бригаді перейшли на нову систему харчування.

Раніше повідомлялося, що протягом наступного року у військовому містечку №2 в Черкаському мають капітально відремонтувати будівлю їдальні 93 бригади "Холодний Яр". 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ахметов, схоже, почав мститися дніпрянам за те, що вони насмілилася відстояти своє право більше його не кредитувати!Гадаю, всі зрозуміли про що йдеться…Декілька років поспіль цей представник ук...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

Не водіть дітей до цирку

На арені дресирувальник у гарному вбранні, яскраве світло софітів, голосна музика. А в кутку - наляканий лев, якому наживо вирвали кігті та спиляли ікла. Білосніжні голуби злітають&nbsp...
Дарина ТВЕРДОХЛІБ

І знову про мову

Українці без російської мови - третій сорт. Володіти лише українською, і не знати жодної іншої мови, бути німим. Єдина перспектива українців в такому випадку - бути прибиральниками, доглядальника...
Теперішня передвиборча кампанія в Україні - це дно, відстій, колупання у брудній білизні, розкол. А люди, яких я, наприклад, вважав цілком при здоровому ґлузді, під впливом потоків брехні, наклепів, в...