App Store Google Play

Січеславська - це виховання нового покоління, - Тімур Желдак

14.11.2018 13:00
Січеславська - це  виховання нового покоління, - Тімур Желдак

Січеславська - це не лише сьогодення та певна спадковість, це наш напрямок у майбутньому. Так вважає доцент кафедри системного аналізу і управління НТУ "Дніпровська політехніка" Тімур Желдак, який підтримує перейменування області.

"Декомунізація - це частина того процесу, який потрібно було починати і виконувати дуже давно. Тому що це необхідна складова відриву від УРСР, в якій ми, на жаль, продовжуємо жити. Ми живемо за законами Української Радянської Республіки, ми багато в чому спадкуємо ті методи виховання та розвитку, які були в часи радянщини. Для незалежної України та її самоствердної історії необхідно відокремитися від цього та започаткувати власну історію зі своїми героями, топонімікою та символами", - зазначив Тімур Желдак.

Желдак також зазначив, що декомунізація не на часі - вона затрималась. На його думку, якби цей процес був виконаний ще у 1991 році це було б органічно, вчасно та доречно. 

"Давайте розуміти, що символи несуть смисли. Смисли несуть зміст нашого життя. В моїй родині та родинах багатьох українців є ті, хто постраждав від Голодомору та від радянських репресій. Якщо ми живемо в краю, який носить ім'я комуністичного ката, ми не можемо на цьому фундаменті збудувати сильне, економічно незалежне та потужне суспільство. Це можливо лише тоді, коли ми станемо самостверджені. І це має бути на національно-патріотичному грунті", - пояснив головний редактор інформаційного сайту "Дніпроград".

Він також зазначив, що підтримує перейменування Дніпропетровської області саме на Січеславську.

"Коли я почув вперше про ініціативу дати нашому краю назву "Січеславщина", в мені це підняло якісь глибинні ноти. Можливо навіть не мого покоління, а попереднього. Для себе, як для людини освіти, Січеславщина це не лише сьогодення, певна спадковість, слава попередніх поколінь, а й напрямок у майбутнє. Це виховання нового покоління, яке має бути не рабами, не пригніченими українцями. Українці - це переможці. І саме "Січеславська" пов'язана зі славою козаків", - наголосив він.

Нагадаємо, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов підтримав перейменування Дніпропетровської області на Січелавську.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...


Hoвини ПАРТНЕРІВ

Перша стадія «Заперечення».Людина, яка все життя прожила в парадигмі радянської «Дніпропетровщини» природно відмовляється сприймати будь-які зміни в назві області. На цій стаді...
Хочу дати кілька ненав'язливих порад водіям, які десь щось почули про дію знаку "зелена стрілка" (мал.1) на регульованих перехрестях, але до кінця в темі не розібралися.Перед тим як під'їхати до автів...
Юрій Фоменко

Починати треба з себе

Що ми хочемо:- коли люди з українськими прізвищами переконують що їм усе українське - чуждо. (((- коли журналіст просить по буквам продиктувати ім'я Андрея Шептицького. (((- коли шанувальники СРСР про...
Так вишукано піарити свого опонента, як це робить Порошенко, ще не вдавалося нікому)Не знаю, чи стане він Президентом, а от номінантом на яку-небудь премію з цього приводу Петро Олексійович вже удосто...